2500 TL kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
2000-3000TL
Buna da bir bakıver.
Bu biraz daha dış kullanım için olan bir kulaklık değil mi? 7.1 gibi bir özellik barındırmıyor sanırsam ve okuduğuma göre sadece Bluetooth ile bağlantı kuruyor. Bu durumda FPS oyunu oynarken gecikme yaşanabilir diye düşünüyorum.

Bu biraz daha dış kullanım için olan bir kulaklık değil mi? 7.1 gibi bir özellik barındırmıyor sanırsam ve okuduğuma göre sadece Bluetooth ile bağlantı kuruyor. Bu durumda FPS oyunu oynarken gecikme yaşanabilir diye düşünüyorum.
Gecikmeyi 0'a indirmen için kablolu kulaklık her türlü şart bence, ben kablosuzlar için sana seçenek olsun diye sundum.

Gecikmeyi 0'a indirmen için kablolu kulaklık her türlü şart bence, ben kablosuzlar için sana seçenek olsun diye sundum.
Bağlantı türü sadece Bluetooth olduğu için daha çok gecikme olabilir diye düşünmüştüm. Zaten bilgisayarımda Bluetooth yok minik aparatlardan almam gerekir. Yine de öneriniz için teşekkürler.

Deri kulaklıklar güzel yalıtım sağlasada uzun süre durduğu zaman baş ağrısı yapıyor bende. O yüzden kumaş pedler çok daha rahat ettiriyor. O konuda da Logitech ve Steelseries seçeneklerde duruyor. Orada da Logitech'in problemlerinden dolayı Steelseriese dönülüyor genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı