2500 TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan soniq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 381

soniq

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500/ASUS PRIME A520M-K/GSKILL 16GB (2x8Gb) Ripjaws V DDR4 3600Mhz CL18 1.35v Dual/GIGABYTE GeForce RTX 3070 EAGLE 8GB GDDR6 256Bit/ Crucial 1TB P3 Serisi NVMe M.2 SSD

2500 TL maksimum olacak şekilde klavye önerilerine açığım. ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA aklımda bu var sizce nasıl? Biraz eski bir klavye ama hoşuma gitti.

Arkadaşın attığı modellere veya şunlara bakmanı öneririm.

5075B Plus bütçeyi baya aşacaktır kargo ücretiyle.
Onun yerine 5087B olabilir.

Arkadaşın attığı modellere veya şuna bakmanı öneririm.
Bunu alacaksanız 10ANGELPGC kodu ile alın. Vergi 500-700TL arası geliyor epomaker.com'da bu klavye için.

5075b Plus bütçeyi bayağı aşacaktır kargo ücretiyle.
Onun yerine 5087b olabilir.

Bunu alacaksanız 10angelpgc kodu ile alın. Vergi 500-700TL arası geliyor epomaker.com'da bu klavye için.

O koddan daha çok indirim uygulayan 10 dolarlık kod alabiliyorsun. Epomaker sitesine girince sol altta Rewards bölümü var. Oradan bir arkadaşını davet et kısmına 2. açtığın bir email adresini girersen kodu alabiliyorsun. Toplam 44 dolar ediyor 1400TL civarı bir de vergiyle 2000TL'ye falan geliyor.

Arkadaşın attığı modellere veya şunlara bakmanı öneririm.

5075b Plus bütçeyi bayağı aşacaktır kargo ücretiyle.
Onun yerine 5087b olabilir.

Bunu alacaksanız 10angelpgc kodu ile alın. Vergi 500-700TL arası geliyor epomaker.com'da bu klavye için.

Daha çok bilindik markalardan alışveriş yapmak istiyorum aslında. Benim attığım model nasıldır sizce?

Daha çok bilindik markalardan alışveriş yapmak istiyorum aslında. Benim attığım model nasıldır sizce?

Emin olun attığınız modelden çok daha iyiler. Attığınız modeli bilmediğim için yorum yapamıyorum ama genel olarak ASUS ekipman önermiyorlar.

Bizim attigimiz modeller kat kat daha iyi. Bu markalar yurt disinda bayagi taniniyor sadece Turkiye'de fazla bilinmiyor.

@kaii Beğenmeme sebebiniz ne acaba? Biz o klavyeden daha iyi klavyeler onerdik.

Yine tuşlara random basılarak ortaya çıkmış markalar dünyanın en iyisiymiş gibi önerilmiş. Şahsen Ajazz marka klavye kullanıyorum ve keycaps kalitesi olarak rezalet. Aynı şekilde kullanan bazı insanlarda da çift tıklama sorunu var.
Marka değil model önemli tabii ama gidip de şu markaları kusursuzmuş gibi önermeniz komik. Garanti istesen karşına çıkacak birisi yok, sadece rastgele isim ve switch seslerinden ibaretler.
Asus ekipman önerilmiyor kısmına ayrı patladım yalan yok.

Geri
Yukarı