2500 TL klavye tavsiyesi

Madawc

Kilopat
Yer
Sakarya
Merhaba istediğim özellikler;
-Mekanik
-Türkçe tuşlar olursa güzel olur çok problem değil.
-Red Switch (varsa daha sessizi de olur)
-Büyük enter.
-z tuşunun solundaki <> yazan tuş olursa güzel olur.

Bunun dışında bilek desteği çok mühim değil olsa da olur olmasa da olur şahsen. Bütçem 2500 TL bu bütçeyi aşmayı düşünmüyorum fakat gerçekten hakkını verebilecek bir klavye varsa belki bir tık daha arttırabilirim.

Normalde K70 MK2 alacaktım fakat Türkçe tuş dizilimini kaldırmışlar ve büyük enterı kaldırmışlar bu yüzden bir tık üzdü beni.

Büyük ihtimalle Red Switch'ten daha sessiz, enter tuşu büyük, kaliteli bir klavye. Şahsen kullanıyorum, memnunum. Fiyatı şu an 2.500 üzerinde fakat ara ara 2.500 altına iniyor.

Tüm isteklere uyuyor ama ''<'' ve ''>'' tuşları yok Z'nin yanında. Görseller temsili, herhangi bir video açıp bakarsanız görürsünüz. Türkçe Q olarak gönderiliyor zaten. Bütçede en iyi ürün. Diğer satılan 100 milyon ömürlü Cherry MX veya üstteki OmniPoint 2.0 switch kullanan klavyelere göre performansı çok daha iyi. Nedeni Asus'un RX switch'lerde kullandığı eşsiz mekanizma.

Büyük ihtimalle Red Switch'ten daha sessiz, enter tuşu büyük, kaliteli bir klavye. Şahsen kullanıyorum, memnunum. Fiyatı şu an 2.500 üzerinde fakat ara ara 2.500 altına iniyor.
Enter kucuk gorunuyor hocam sizin buyuk mu?

Enter kucuk gorunuyor hocam sizin buyuk mu?

Tüm isteklere uyuyor ama ''<'' ve ''>'' tuşları yok Z'nin yanında. Görseller temsili, herhangi bir video açıp bakarsanız görürsünüz. Türkçe Q olarak gönderiliyor zaten. Bütçede en iyi ürün. Diğer satılan 100 milyon ömürlü Cherry MX veya üstteki OmniPoint 2.0 switch kullanan klavyelere göre performansı çok daha iyi. Nedeni Asus'un RX switch'lerde kullandığı eşsiz mekanizma.
Cok tesekkurler hocam apex 9 ile bunun farklarina bakip ikisi arasinda karar verecegim sanirim bana en uygunu hangisiyse birini alayim 😊

Hocam zahmet veriyorum ama bana aldiginiz linki atabilir misiniz acaba rica etsem?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı