2500 TL klavye tavsiyesi

• Konuyu başlatan YaX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 392
Bütçe
2500
Eğer Apex Pro alamıyorsanız bu bütçede Apex almayın. Değmez.
Bunu dememin belirli sebepleri var. Klavye 1k hz yenilemeye sahip. k70 ise 8kHz. Bunlar çoğu kullanıcı için bir şey ifade etmeyebilir ama güncellik açısından aynı fiyata daha güncel bir ürün almak varken eski bir teknoloji ürün tercih etmemek gerek diye düşünüyorum. Genel kaliteleri Corsair K70 ve Apex serisinin aynı. Switchler tabii ki farklı ama uzun ömürlülük konusunda iki markanın da sorun yaratmayacağını söyleyebilirim.
Bana kalırsa Apex 7'nin maximum ederi 1600-1700 lira. O da şu ekonomiye rağmen. 2.5k verilecek bir ürün değil.

İtopya indirimlerine birkaç saat kaldı. Orayı inceleyerek yeni bir konu açın.
Hocam merhaba. Bu indirimleri nasıl takip ediyorsunuz? Nasıl haberiniz oluyor? İncehesap, gaming.gen.tr, sinerji vs gibi siteleri sürekli takip mi ediyorsunuz yoksa sağdan soldan mo görüyorsunuz? Özel olarak bu indirim haberlerini paylaşan bir yer varsa söylerseniz sevinirim.
Aklımda SteelSeries'in Apex modelleri var.
İndirime girerse buna da bakabilirsiniz.

Hocam merhaba. Bu indirimleri nasıl takip ediyorsunuz? Nasıl haberiniz oluyor? İncehesap, gaming.gen.tr, sinerji vs gibi siteleri sürekli takip mi ediyorsunuz yoksa sağdan soldan mo görüyorsunuz? Özel olarak bu indirim haberlerini paylaşan bir yer varsa söylerseniz sevinirim.
Genel olarak siteleri bireysel biçimde takip ediyorum. Ekstrem bir şey yaptığım yok. Ekstra fırsatlar için foruma da yakın kalmaya çalışıyorum tabii.

Geri
Yukarı