2500 TL kulaklık önerisi

Hangi oyunları oynuyorsunuz ? 7.1 ister misiniz ? Kablolu mu olsun kablosuz mu ?
Kablolu tercihimdir, FPS türü oynuyorum, 7.1 olur olmasa da problem değil.
Birlesik istiyorsan BlackShark V2, ayri istiyorsan Takstar Pro 82 + Seiren Mini, 2. el olur dersen Logitech G PRO X.
Blackshark v2'den emin olamadım ucuz geldi, 2.el istemiyorum sıfır alacağım.

Kablolu tercihimdir, FPS türü oynuyorum, 7.1 olur olmasa da problem değil.

Blackshark v2'den emin olamadım ucuz geldi, 2.el istemiyorum sıfır alacağım.
Hocam ses kalitesi olarak en iyi kulaklıklardan biri G432 Türkiyede Razer fanboyluğu fazla olduğundan Razer daha iyi diye bir algı var ama RTINGS‘den bakabilirsiniz ucuz kulaklık kategorisinde en iyi kulaklık G432 ses kalitesinde Cloud 2 ile kapışıyor . (1600 tl bandındaki kulakla onlara göre ucuz)

Hocam ses kalitesi olarak en iyi kulaklıklardan biri G432 Türkiyede Razer fanboyluğu fazla olduğundan Razer daha iyi diye bir algı var ama RTINGS‘den bakabilirsiniz ucuz kulaklık kategorisinde en iyi kulaklık G432 ses kalitesinde Cloud 2 ile kapışıyor . (1600 tl bandındaki kulakla onlara göre ucuz)
GHub oldukça başarılı ve 7,1 de kaliteli Thy kullanıyor Logitech.

GHub oldukça başarılı ve 7,1 de kaliteli Thy kullanıyor Logitech.
Peki 500 TL daha arttırıp bütçeyi sıfır Logitech G Pro X alınır mı yoksa G432 mi alayım bütçeyi arttırabilirim problem değil.

Peki 500 TL daha arttırıp bütçeyi sıfır Logitech G Pro X alınır mı yoksa G432 mi alayım bütçeyi arttırabilirim problem değil.
Yani hocam ikisi arasında 1400 tl fark bar bana kalsa aradaki farkı bile zor anlarsın ama tabii daha kalitelidir.Birde hocam USB olmayan kulaklık almayın hak girişi olan kulaklık daha az kalitelidir çoğunlukla çünkü USB girişinden çok daha az elektrik alıyor.

Geri
Yukarı