2500 TL Kulaklık Önerisi

fei0

Femtopat
Daha fazla  
Bugün zamlar gelmeden bir kulaklık almayı düşünüyorum. İlk başta G335 ile G435 arasında kalmıştım ama yorumları okudukça kafam karıştı. Kimisi iyi diyor kimisi alınmaz diyor. Kötü yorumları okudukça G733 mü alsam diye düşünüyorum. Elimde direkt kullanabileceğim 2500 lira var ve aslında bunun üstüne çıkmak istemiyorum ama çıkadabilirim. Benim için önemli olan hafif ve rahat olması. Oyun için kullanmak istiyorum. Ses kasabileyim, hikayeli oyunlarda sesler çok kötü olmasın istiyorum. Müzik için JBL 510BT kullanıyorum. Teknosa'dan iade çekim var yaklaşık 300 liralık yani G335 alırsam 1500 gibi bir fiyata denk gelecek. Yorumlardan dolayı kararsız kaldım. Çok üst düzey bir beklentim de yok. Şu an G733 alırsam çok sıkışırım. Şu zam olayları olmasa biraz daha bekleyip G733 alırım. Beni endişelendiren biraz da zamlar yani. Bugün G335 mi almak yoksa 3 hafta sonra G733 almak mı daha iyi olur? Zamların ne kadar etkileyeceğini bilmediğim için bu sürenin uzama ihtimali de var. G335'e de kötü diyorlar. Beynim çorba oldu. Yardım edin. :(

Ürünün ses ve mikrofon performansını bilmiyorum ancak mağazada denediğimde malzeme kalitesi gerçekten çok kötü gelmişti.
G335 için söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı