2500 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

redwhite

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Başlıkta belirttiğim gibi 2500 TL ye monitör dahil sistem toplamak istiyorum. Bu fiyata toplamaya çalıştım ancak fiyatlar çok yüksek bir türlü denk getiremedim. Gerçi bu bütçeyle oyun bilgisayarı toplanırmı onu bile bilmiyorum. Eğer toplayabilecek varsa şimdiden teşekkür ediyorum.

3. nesil ryzen işlemcileri bekle rtx 2060 ekran kartları da çıksın ondan sonra 1050ti li veya rx570li ve işlemcisi 1. nesil ryzen olan bir işlemciyle toplarsın. Veya Apu işlemci alır düşük ayarlarda oynarsın

3. nesil ryzen işlemcileri bekle rtx 2060 ekran kartları da çıksın ondan sonra 1050ti li veya rx570li ve işlemcisi 1. nesil ryzen olan bir işlemciyle toplarsın. Veya Apu işlemci alır düşük ayarlarda oynarsın
Fiyatlar düşermi peki birde monitör dahil toplayabilir miyim 2500 TL ye. Malum fiyatlar çok yüksek

Dolar fırlamazsa dediğim yeni bileşenler çıkacağı için diğerleri ucuzlayacaktır. Ancak o şekilde toplayabilirsin. benim sana tavsiyem paran elinde nakitse dolara çevir bekle. Sonra ryzen 1500x işlemci b350 anakart rx 570 4gb ekran kartı 8 gb ram 3000 mhz ve psulu bir kasa kovalarsın. Hepsini aynı yerden almaya kalkışma vatan gibi filan. Black Friday vs gibi günlere denk getirip ucuza almaya bak hatta garantili 2. el alabilirsin rami ve m2 ssd yi çinden alabilirsin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı