2500 TL monitör önerisi

Bütçe
2500
Mağazadan kontrol edip alırım dersen:

Her marka ve her modelde değişiyor durum. Özellikle MSI birçok modelinde belirli adede kadar olan ölü pikseli kusur sayıyormuş. Bu yüzden olasılığı o şekilde açıkladım.

O konu alındıktan sonra oluşan ölü pikseller için geçerli kimi marka garanti kapsamında tutuyoe kimisi tutmuyor. Örnek olarak AOC monitör kullanıyorum 3 ölü piksel ve üstünü garanti kapsamına alıyor. Sıfır ürün satın alımında ölü piksel çıkması dediğim gibi bozuk/arizali statüsünde oluyor.

O konu alındıktan sonra oluşan ölü pikseller için geçerli kimi marka garanti kapsamında tutuyoe kimisi tutmuyor. Örnek olarak AOC monitör kullanıyorum 3 ölü piksel ve üstünü garanti kapsamına alıyor. Sıfır ürün satın alımında ölü piksel çıkması dediğim gibi bozuk/arizali statüsünde oluyor.
Bir süre sınırı var mı? Ben aldığımda ölü pikselli çıktı derken firma hayır kullandıktan sonra oldu derse sıkıntı olmaz mı? Süre ile bu ikisi iddiayı ayırmak lazım.

Bir süre sınırı var mı? Ben aldığımda ölü pikselli çıktı derken firma hayır kullandıktan sonra oldu derse sıkıntı olmaz mı? Süre ile bu ikisi iddiayı ayırmak lazım.

Aldığınız gibi deneyeceğiniz için ürünün kusurlu olup olmadığını göreceksiniz. Doğal olarak hemen iade veya değişim işlemlerini başlatacaksınız. Belirli bir süresi var mı aksini iddia etmeleri için onun hakkında bilgim yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı