2500 TL Oyun Amaçlı Dizüstü Tavsiyesi

Asus X550JX-XX171D Dizüstü bilgisayarında GTA V, CoD Ghost, Far Cry 4 veya Assassin Creed Syndicate gibi oyunlarda High ve Very High ayarlarında 1366x768 çözünürlükte 35-40 FPS değerlerinde rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Asus X550JX-XX171D Dizüstü bilgisayarında GTA V, CoD Ghost, Far Cry 4 veya Assassin Creed Syndicate gibi oyunlarda High ve Very High ayarlarında 1366x768 çözünürlükte 35-40 FPS değerlerinde rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Peki bu bilgisayar beni kaç yıl idare eder ?

Ben bu bilgisayara UEFI Windows 10 64bit kurabilirmiyim ?

Sanırım bu bilgisayarın hard diski çok gürültülü çalışıyor onun söküp yetine wd 1tb notebook diski taksam sıkıntı olurmu ? Yada garantiden çıkar mı ?

Bende i5 işlemcili olan modeli var. Harddisk gürültüsü bende yok denecek kadar az (sadece açılışta sesi geliyor ve canını sıkacak kadar değil) ancak 5400 rpm olması can sıkıcı; bilgisayarın açılış-kapanış ve programların yükleniş süresi baya uzun oluyor. Harddisk değişimi ve ram ekleme garantiyi bozmuyor diye biliyorum.(Yanlışsa düzeltin) Ben 8 gb ram ekledim yazında ssd alıcam. Eğer sen de harddisk alacaksan 7200 rpm dönüş hızı olmasına dikkat et.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı