2500 TL Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

2500 TL Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi’nde oyun odaklı bir bilgisayar topluyoruz. İşte bileşenlerimiz ve adım adım kurulum… Sistem Toplama rehberlerimiz 2500 TL’lik oyun bilgisayarı ile devam ediyor. Kendi masaüstü bilgisayarınızı PC toplama rehberimizi adım adım takip ederek kendiniz kurabilirsiniz. 2016 yılında yepyeni bir rehber bekleyen izleyicilerimiz ve okurlarımız yeni videomuzda kullandığımız bileşenlerin listesini, bizim rehber

2500 TL Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi Technopat

Daha fazlası...

Ali abi sistem güzel olmuş ellerinize sağlık. Ama ram i 8 gb yapıp ssd yi kaldırıp işlemciyi i5 yapabilirdiniz. İlerde yetmesse bi 8 gb ram daha alınabilirdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2500 TL Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi’nde oyun odaklı bir bilgisayar topluyoruz. İşte bileşenlerimiz ve adım adım kurulum… Sistem Toplama rehberlerimiz 2500 TL’lik oyun bilgisayarı ile devam ediyor. Kendi masaüstü bilgisayarınızı PC toplama rehberimizi adım adım takip ederek kendiniz kurabilirsiniz. 2016 yılında yepyeni bir rehber bekleyen izleyicilerimiz ve okurlarımız yeni videomuzda kullandığımız bileşenlerin listesini, bizim rehber

2500 TL Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi Technopat

Daha fazlası...
Abi niye hiç amd işlemci kullanmıyorsunuz

bu topladığım sistem birbiriyle uyumlumu öneriniz varmı bütçe konusunu merak etmeyiniz öneriniz varsa öneriniz

bu en iyisiydi.PNG
bu topladığım sistem birbiriyle uyumlumu öneriniz varmı bütçe konusunu merak etmeyiniz öneriniz varsa öneriniz

Dosya Ekleri

• bu en iyisiydi.PNG
    bu en iyisiydi.PNG
    26,4 KB · Görüntüleme: 118

Eki Görüntüle 172467 bu topladığım sistem birbiriyle uyumlumu öneriniz varmı bütçe konusunu merak etmeyiniz öneriniz varsa öneriniz

Sistem gayet uyumlu bir sorun yok. Sistem tavsiyesi için masaüstü bilgisayarlar bölümüne konu açarsanız daha iyi yardımcı olacaklardır. İyi günler. :)

Eki Görüntüle 172467 bu topladığım sistem birbiriyle uyumlumu öneriniz varmı bütçe konusunu merak etmeyiniz öneriniz varsa öneriniz
Yeni konu açarsanız daha iyi yardımcı oluruz. Anakartı B150 Pro Vd alın. Gaming anakart olduğuna bakmayın. Normal H110'un ledli hali. Aynı fiyat civarında B150 serisi olan daha kaliteli anakart B150 Pro Vd alın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı