2500 TL oyuncu koltuğu önerisi

ArdaFebrix

Hectopat
Daha fazla  
Selam. 2.5k bütçem var. Bir oyuncu koltuğu almak istiyorum. Belimden dolayı en önemli şey rahatlığı olacak. Görünüşü önemli değil önerileriniz nelerdir? (2. el de olur İzmir'de yaşıyorum.)

Selam. 2.5k bütçem var. Bir oyuncu koltuğu almak istiyorum. Belimden dolayı en önemli şey rahatlığı olacak. Görünüşü önemli değil önerileriniz nelerdir? (2. el de olur İzmir'de yaşıyorum.)
Hawk (DERİ) veya Xdrive öneriyorum (DERİ)

Ben kendim hawk deri turuncu kullanıyorum gayet iyi ve bir de boy kilo ve benzeri şeylerinizi söylerseniz daha iyi yardımcı olurum.

Hawk (DERİ) veya Xdrive öneriyorum (DERİ)
hawk'ın sıfırları 3.5k hocam bütcemi aşıyor fakat sahibindende şöyle birşey buldum. bir yorum yapabilir misiniz?

Hawk'ın sıfırları 3.5k hocam bütcemi aşıyor fakat sahibindende şöyle bir şey buldum. Bir yorum yapabilir misiniz?

Hocam ben 1.8'e almıştım hemen bir bakıp dönerim.

Hocam koltuklar çok pahalanmış en mantıklı seçim sizinki olacakrır ama alırken dikkatli alın!

Hocam koltuklar çok pahalanmış en mantıklı seçim sizinki olacakrır ama alırken dikkatli alın!
Hocam yoruyorum fakat sadece deforme var mı diye bakmam gerek sanırım başka neye dikkat etmem gerek hiç koltuk almadım hayatımda😅

Geri
Yukarı