2500 TL PSU önerisi

yigithandeniz

Hectopat
G800 CM'nin su bir zamanlar sorunlu olan modeli miydi hatirlamiyorum ama biraz daha koyabilirseniz bunu oneririm.

Bu da güzeldir ama C650 Gold kadar kaliteli değildir. XPG Pylon hakkında bilgi buldum ve hem PM850'den, hem de C650'den kötüymüş.

Hocam konudan bağımsız soru soracağım ama almak istediğim Thermaltake GF1 850W model var. Bunu önerir misiniz?
İyi PSU ama daha düşük fiyata aynı kalitede bir şey alabiliyorsun.

Sisteminiz nedir? G800'ü zamanında kazarak bir yerlerden çıkarmıştım, bookmarklarımda duruyor evde akşam tekrar bakacağım. Hatırladığım şey şunlar ile hemen hemen benzer kalitede oldukları:

G800'ün fiyatını ben epey beğendim, testleri falan da fena değildi bence alınır. 800W bir model için epey iyi geldi. Dediğim gibi bakmam lazım bir tekrar. Pylon 750B iç yapı olarak kaliteli olsa bile performansı bir tık üzüyor. Pylon 650B daha mantıklı bir tercih olur daha ucuza.

Siz bence ekran kartı ve işlemcinizi belirtin, sisteme göre eğer yüksek wattage ihtiyacı yoksa uzun ömürlülük açısından C650 Gold en makul tercih olur aralarından.

G800 CM'nin su bir zamanlar sorunlu olan modeli miydi hatirlamiyorum

Yok bu o değil. CM'nin çoğu giriş seviyesi modeli hayal kırıklığıydı zaten, MWE White V1 olanından bahsediyor olabilirsiniz. Onlar rezaletti çünkü.

Son düzenleme:
Sisteminiz nedir? G800'ü zamanında kazarak bir yerlerden çıkarmıştım, bookmarklarımda duruyor evde akşam tekrar bakacağım. Hatırladığım şey şunlar ile hemen hemen benzer kalitede oldukları:

G800'ün fiyatını ben epey beğendim, testleri falan da fena değildi bence alınır. 800W bir model için epey iyi geldi. Dediğim gibi bakmam lazım bir tekrar. Pylon 750b iç yapı olarak kaliteli olsa bile performansı bir tık üzüyor. Pylon 650b daha mantıklı bir tercih olur daha ucuza.

Siz bence ekran kartı ve işlemcinizi belirtin, sisteme göre eğer yüksek wattage ihtiyacı yoksa uzun ömürlülük açısından C650 Gold en makul tercih olur aralarından.

Yok bu o değil. CM'nin çoğu giriş seviyesi modeli hayal kırıklığıydı zaten, MWE white V1 olanından bahsediyor olabilirsiniz. Onlar rezaletti çünkü.

Hocam sistemim 5600 3060 12 GB zaten şu an halihazırda MSI MAG600dn PSU mevcut fakat ben bu MSI PSU'yu ikinci sistemime takıp şu anki sistemime PSU arıyorum ileride ekran kartı işlemci upgrade düşündüğüm için yardım istemiştim.

Hocam sistemim 5600 3060 12 GB zaten şu an halihazırda MSI MAG600dn PSU mevcut fakat ben bu MSI PSU'yu ikinci sistemime takıp şu anki sistemime PSU arıyorum ileride ekran kartı işlemci upgrade düşündüğüm için yardım istemiştim.

@Oreki hocam sizin yönlendirmenizle bugün PSU almak istiyorum akşam haber bekliyorum sizden zahmet olmazsa.

@Oreki hocam sizin yönlendirmenizle bugün PSU almak istiyorum akşam haber bekliyorum sizden zahmet olmazsa.

Bunları da değerlendirebilir miyiz hocam fiyatları uygun görünüyor çünkü?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-08 152516.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-08 152516.png
    230,1 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Rica ederim ne zahmeti. G800 fiyatına göre epey iyi görünüyor. Yani aynı fiyata daha kaliteli yüksek wattage bir model alamıyorsunuz zaten. 750W model keza yok. 650 baktım yine yok... XPG Pylon 750 o fiyatı hak etmiyor bana göre. @Andar Han sen de incelemek istersen diye bırakıyorum buraya:

Bunları da değerlendirebilir miyiz hocam fiyatları uygun görünüyor çünkü?

Hydro K Pro'nun ATX 3.0 & PCI-e 5.0 versiyonu mu varmış? İyi geldi gözüme, ileri dönüklük olarak iyi olur. Baktım cidden var evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı