2500 TL R5 7600X İçin Sıvı Soğutucu Önerisi

PunkiesT

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
Asus Dual 6700XT
Anakart
Asus Prime B650M-A WIFI
İşlemci
AMD Ryzen 5 7600X
Bu parçalara uygun sıvı soğutma önerisi istiyorum. Daha önce yüklenmiş konulara bakarak:
ID-Cooling FrostFlow X 240 Lite - Arctic Liquid Freezer II 240 - MSI MAG CoreLiquid 240R V2 - Corsair iCUE H100 RGB CW-9060053-WW 240 mm
Cougar CGR-AQUA-360 360 mm

Bunlar önerilmiş daha önceden. Daha önce kullanıp neden olduğunu veya başka önereceğiniz model varsa yazarsanız sevinirim.

Bütçe: 2500 TL civarlarında.

Son düzenleyen: Moderatör:
En çok önerilen ve satılanlarda en üstte ama neden bu soğutucu peki yani artıları ve eksileri nelerdir ?

En çok önerilen ve satılanlarda en üstte ama neden bu soğutucu peki yani artıları ve eksileri nelerdir?

Alıp pişman olan yok. 240mm modellere göre önde, çünkü radyatörü daha kalın. Pompası da diğerlerine göre farklı.

360Mm'de kasan destekliyorsa bakabilirsin.

Son düzenleme:
Alıp pişman olan yok. 240mm modellere göre önde, çünkü radyatörü daha kalın. Pompası da diğerlerine göre farklı.
Sisteme kurana kadar bu markayı duymamıştım bende yani nedense çok satılıyormuş Psu veya ekran kartla aynı marka olsun diyordum da uyum açısından yanide sanırım uyum sorunuda yaşatmaz

360Mm'de kasan destekliyorsa bakabilirsin.

Yok daha kasayı almadım sığutucudan sonra Ram alıp kasayı alacağım. Büyük ihtimal Deep Cool CC560 Siyah ATX Oyuncu Kasası alırım bu çok önerildi ve en çok satan kasa.

Sen olsan hangisini seçerdin Cougar mı Arctic mi hangisi daha iyi ?

Son düzenleme:
Sisteme kurana kadar bu markayı duymamıştım bende yani nedense çok satılıyormuş PSU veya ekran kartla aynı marka olsun diyordum da uyum açısından yani de sanırım uyum sorunuda yaşatmaz

Yok daha kasayı almadım sığutucudan sonra RAM alıp kasayı alacağım. Büyük ihtimal Deep Cool CC560 Siyah ATX Oyuncu Kasası alırım bu çok önerildi ve en çok satan kasa.

Sen olsan hangisini seçerdin Cougar mı Arctic mi hangisi daha iyi?

CC560 Üst tarafta 240mm destekliyor. Ön tarafa 360mm takılır. Üst tarafa takmak daha iyidir. Kasa kesin CC560 ise 240 Arctic.

CC560 Üst tarafta 240mm destekliyor. Ön tarafa 360mm takılır. Üst tarafa takmak daha iyidir. Kasa kesin CC560 ise 240 Arctic.
Daha almadım bana önerilen oydu denemediğim için bilmiyorum soğutucu ve ram den sonra bakacağım yani Arctic daha uygun gibi duruyor genelde önerilen oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı