serhattt061

Hectopat
Yer
TRABZON
Daha fazla  
Meslek
MUHASEBE ELEMANI
Arkadaşlar kendimce bir sistem topladım almayı düşünüyorum. Ekran olarak evimdeki 1080p TV'yi kullanacağım. Sizden ricam resimdeki bileşenlerden sırıtan var mı diye bakmanız. Eleştirilerinizi yaparken yeni oyunları 1080p'de ve en yüksek ayarlarda oynayacağımı göz önünde bulundurarak yapmanız. Fiyat az da olsa yukarı çıkabilir eleştirilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bellekleri 2133 MHZ al aradaki fark %1 bile değil hissetmezsin. Zaten anakartta bir de o bellekleri 2400 MHZ almakla uğraşacaksın...

Arkadaşlar kendimce bir sistem topladım almayı düşünüyorum. Ekran olarak evimdeki 1080p TV'yi kullanacağım. Sizden ricam resimdeki bileşenlerden sırıtan var mı diye bakmanız. Eleştirilerinizi yaparken yeni oyunları 1080p'de ve en yüksek ayarlarda oynayacağımı göz önünde bulundurarak yapmanız. Fiyat az da olsa yukarı çıkabilir eleştirilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 196373
Bana kalırsa TV de oynamayın.Ne kadar FHD'de olsa 60 hz. Altında ise TV'niz oyunlarda ne kadar fps alırsanız alın,25fps gibi gelecek size.

arkadaşlar hepinizin görüş ve önerileri için teşekkür ediyorum. remleri 2400 mhz almamın sebebi fiyatının 2133 mhz olanlardan daha uygun olmasından dolayı.
anakartı değiştirme konusuna gelince önerdiğiniz ana kart 2 kanal desteği olan bi anakart dolayısı ile 8 gb tek rem yerine 4+4 iki rem kullanmak daha verilmi olacağından sistem maliyeti 2500 den 2700 e çıkıyor karar verme aşamasındayım hepinize tekrar teşekkür ediyorum :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı