2500 TL sistem önerisi

Ekran kartlı topliyabilecegini zannetmiyorum hal ortada zaten,Apu sistem topla işlemcini yüksek tut ileride bir şekilde taksit v.s olur Ekran kartı alır uzun bir süre kullanırsın.

2500 TL bütçem var, bana en iyisinden kasa toplayabilir misiniz? (monitörüm var)

Ryzen 3 2200G'den başka çaren yok gibi tam fiyatını bilmiyorum ama belki 2400G de alabilirsin 3200G'den daha iyi performans veriyor.

PSU belirtilmemiş SSD kronik sorunlu.

O SSD'nin aynısını sistemimde kullanıyorum genelde format atarken sorun çıkarıyor veya veri atarken anlık hız düşmeleri oluyor.

İkinci el olur mu?

İkinci elde pek fark edeceğini zannetmiyorum piyasa çok uçuk ikinci ellerde ama yine de göz gezdirsen belki iyi bir şey bulabilirsin.
Eğer bu sistemi alırsan ilerleyen zamanlarda daha iyi bir SSD ile değiştirebilirsin veya sana pek zararı dokunmazsa HDD almanı öneririm 224 GB sunuyor sana ve en az 50GB Windows 10 kullanıyor sana alan kalmaz.

Eğer bu sistemi alırsan ilerleyen zamanlarda daha iyi bir SSD ile değiştirebilirsin veya sana pek zararı dokunmazsa HDD almanı öneririm 224 GB sunuyor sana ve en az 50GB Windows 10 kullanıyor sana alan kalmaz.

O SSD'nin aynısını sistemimde kullanıyorum genelde format atarken sorun çıkarıyor veya veri atarken anlık hız düşmeleri oluyor.

İkinci elde pek fark edeceğini zannetmiyorum piyasa çok uçuk ikinci ellerde ama yine de göz gezdirsen belki iyi bir şey bulabilirsin.

İkinci El'den çok daha iyi toplanır.

Geri
Yukarı