2500 TL tam boy mekanik klavye tavsiyesi

Jöle siyah Ajazz red switchlerden daha sessiz ve toktur. Jöle mor switchler de brown gibi browndan daha iyi switchlerdir.
Bir switche kesin cevap verip bu daha iyi bu daha kötü demek saçmalığın ta kendisi, aşırı öznel, kişisel birşey. Farkettiysen ben kendi düşüncemi belirtip "BENCE" demişim yukarıdaki mesajda.

Jöle siyah Ajazz red switchlerden daha sessiz ve toktur. Jöle mor switchler de brown gibi browndan daha iyi switchlerdir.
Teşekkürler. Siyah switchin hissiyatı nasıldır? Ve switch hangi markanın, galiba kendi switchlerini üretiyorlar ama emin olmak için soruyorum.

Akko 5108B Plus ve AK992 arasında hangisi daha iyidir? Tarafsız olarak herkesin yorumlarını bekliyorum.

Bir switche kesin cevap verip bu daha iyi bu daha kötü demek saçmalığın ta kendisi, aşırı öznel, kişisel birşey. Farkettiysen ben kendi düşüncemi belirtip "BENCE" demişim yukarıdaki mesajda.
Akko switchler Ajazz'ın normal switchlerinden çok daha iyi ve kaliteli switchlerdir bunun bencesi yoktur.
Teşekkürler. Siyah switchin hissiyatı nasıldır? Ve switch hangi markanın, galiba kendi switchlerini üretiyorlar ama emin olmak için soruyorum.

Akko 5108B Plus ve AK992 arasında hangisi daha iyidir? Tarafsız olarak herkesin yorumlarını bekliyorum.
5108B bir tık daha iyi Ak992'ye göre. Nordic/De düzen olduğu için ileride Türkçe keycaps alırsanız değiştirebilirsiniz uyumludur. Siyah switch pek basıyormuş gibi hissettirmiyor ve uygulamanız gereken baskı normalden biraz daha fazla. Bana aşırı sessiz geldiği için Akko V3 yellow switch sipariş etmiştim. Purple switchler bastığını hissettiriyor hissiyatı da güzel. 2 switchi de kullanıyorum. Akko'nun kendi switchleridir ikisi de. 5087B ve 5108B klavyelerini aktif olarak kullanmaktayım sorun varsa alabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı