2500 TL telefon önerisi

leanbeefpatty

Kilopat
Arkadaşlar telefonu ablam kullanacak. Oyunla falan falan işi olmaz. Sadece sosyal medya ve kamera kullanır. O yüzden Xiaomi gibi markalar düşünmüyorum pek. Güncellemelerle telefonu çöp ediyor çünkü kendim Xiaomi Mi 8 Lite sahibiyim ve telefon da hayalet ekran sorunu var. Telefon önerinizi bekliyorum, bütçeyi 100 TL civarı daha açabiliriz ama çok uçmayın lütfen. Şimdiden çok teşekkür ederim ve kandilinizi kutlarım :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar telefonu ablam kullanacak. Oyunla falan falan işi olmaz. Sadece sosyal medya ve kamera kullanır. O yüzden Xiaomi gibi markalar düşünmüyorum pek. Güncellemelerle telefonu çöp ediyor çünkü kendim Xiaomi Mi 8 Lite sahibiyim ve telefon da hayalet ekran sorunu var. Telefon önerinizi bekliyorum, bütçeyi 100 TL civarı daha açabiliriz ama çok uçmayın lütfen. Şimdiden çok teşekkür ederim ve kandilinizi kutlarım :)

Ben kendim bunu bulabildim;

Bu telefona bir şey diyemem ama M.21 sizin için ideal kandiliniz mübarek olsun.

Ablamın eski kullandığı ASUS ZenFone 4 Max ve çöp bir telefon. Zamanında işini görmelik 1000 TL'ye almıştık. Artık iş bile görmüyor. M.21 dediğiniz gibi iyi duruyor. Hocam biraz 6000 mAh çok değil mi? Telefonu ağır yapar bayağı. @VİPER34

Yok çok etkilemez internette incelemeleri var onları seyret.

Geri
Yukarı