2500 TL Telefon Önerisi

Seçecek olsanız hangi telefonu alırdınız?

• Xiaomi Mi Mix

Oy: 0 0,0%
  • Xiaomi Mi Mix 2

• Huawei P10

• Samsung Galaxy Note 5

• Oy verenlerin toplamı
    19
Uzun süreli video çekersen ve işin çılkını çıkarırsan elbet 128 GB hafızada dolabilir. P10 modelleri kamera olarak çok iyi bu modellere yönelebilirsin. Mi6 kamera olarak S7 modelleri, Note FE, OP5, P10, P10 Plus modellerinden kamera olarak daha geride bir model.
Mi 6'yı kamera dolayısıyla eliyorum.OP5T ve P10 Plus arasından hangisini seçmeliyim?
İşin cılkını çıkarmam kamera olarak ancak P9 Lite gibi veya daha iyi bir çözünürlük bekliyorum fotoğraf vs. almak istediğim telefondan.

P10 Plus Leicadan dolayı
P10 Plus'ın Leica olması beni çok cezbetti ancak aklımı karıştıran kısım Oneplus 5T'nin ön kamerasının 16 MP olması.P10 Plus'ta 8 MP yazıyor.Youtube'da kamera testlerini bulamadım ancak OP5 ile Plus'ın karşılaştırmasını buldum.
OP5T vs P10 Plus Teknik Özellik Karşılaştırması : Huawei P10 Plus vs OnePlus 5T - Phone specs comparison
OP5 vs P10 Plus Kamera Testi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu durumda P10 Plus almanı öneriyorum. S7 modeli de 1800 TL fiyatına satılıyor, S7 almak fiyat performans olarak daha iyi olur tercih senin.
Kardeşim S7 modelini kullanıyor aynı telefon almak istemediğim gibi nasıl bir telefon olduğunuda biliyorum ilk haftadan değişime göndermiştik sorun çıkmıştı.OP5T'de hafıza konusunda sorun yaşar mıyım fotoğraf konusunda ön kamerası daha iyi gibi geldi bana P10 Plus'tan?

S7 sorunlu bir telefon değil, kardeşinde sorun çıktı diye bunu genele yayamazsın. S7 kesinlikle sorunlu bir model değil. Teknoloji şans işidir, şanssızlık olmuş.

Ön kamera tarafında OP5T, P10 Plus modelinden daha iyi, arka kamerada P10 Plus daha iyidir. Alacağın OP5T modelinin depolama kapasitesi ne kadar? Sana yetip yetmeyeceği seni bağlayan bir durumdur.

Son düzenleme:
OP5 alın 5T alıp ekstra ara vermeye gerek yok. P10 Plus kamera konusunda çok başarılı bir model, aynı şekilde S7 Edge'de alınabilir ki çok iyi bir cihaz hala.

P10 Plus'ın Leica olması beni çok cezbetti ancak aklımı karıştıran kısım Oneplus 5T'nin ön kamerasının 16 MP olması.P10 Plus'ta 8 MP yazıyor.Youtube'da kamera testlerini bulamadım ancak OP5 ile Plus'ın karşılaştırmasını buldum.
OP5T vs P10 Plus Teknik Özellik Karşılaştırması : Huawei P10 Plus vs OnePlus 5T - Phone specs comparison
OP5 vs P10 Plus Kamera Testi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
One Plus diye telefon markası hiç duymadım ilk burda senden duyuyorum. Ön kameralar için lens büyüklükleri ve kalitesi önemli bende HTC 820 var ve ön kamera 8MP ve gayet harika resim çekiyor. Çok istiyorsanız gidip yerinde test edin ama benim kararım sonuna kadar P10 Plus

Eğer ki yapabiliyorsanız elinizdeki telefonu satıp bütçenize ekleyerek s8 alabilirsiniz. Ben kullaniyorum ve cok memnunum. Olmuyorsa s7 edge alabilirsiniz.

S7 sorunlu bir telefon değil, kardeşinde sorun çıktı diye bunu genele yayamazsın. S7 kesinlikle sorunlu bir model değil. Teknoloji şans işidir, şansızlık olmuş.

Ön kamera tarafında OP5T, P10 Plus modelinden daha iyi, arka kamerada P10 Plus daha iyidir. Alacağın OP5T modelinin depolama kapasitesi ne kadar? Sana yetip yetmeyeceği seni bağlayan bir durumdur.
Evdekilerle aynı telefonu almakta istemiyorum bir yandan.Alırsam 128GB alırım azı olmaz.Zaten Huawei P10 Plus için de 128 GB düşünüyordum.Teşekkür ederim yardımlarınız için.Elimdeki telefonu satıp gitar almayı planladığım için onun parasını saklıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı