2500 TL telefon önerisi

Woqqies

Hectopat
Yer
Karaman
Arkadaşlar telefon alacağım.
  1. Huawei Mate 10 Lite 64 GB
  2. Samsung Galaxy A6 64 GB
  3. Xiaomi Redmi Note 5 64 GB
Resmi distribütör garantili.
Bu marka ve model telefonları kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kameraya önem veriyorsan Huawei ama hız önemli ise Xiaomi.
Huawei kamera konusunda iyi. Xiaomi Türkiye pazarına yeni girdi. Samsung yılların firması A6 konusundaki düşüncelerinizde önemli benim için .
1. Nokia 8
2. Sony Xperia XZ1
Yazdıklarının arasından Huawei derim. Redmi serisini pek tutmuyorlar.
Yaşadığım şehirde Sony yok denecek kadar az. Tutulmuyor zira nokia nın da tasarımını begenmiyorum acıkcası. Bu sebeblerden dolayı yazdığınız modelleri konuya eklemedim. Değerlendirmeniz için teşekkürler.

Sanırım yok. Ama güven problemi yaşamazsınız. Sipariş ettiğin günde gelmesi kadar güzel bir şey de yok.
Aynı Gün Kargo | Aynı Gün Alışveriş | Aynı Gün Teslimat
Güzel telefon ama benim bütçemi birazcık aşıyor. yazdığım telefonlar maksimum 2400 TL . Ama düşüneceğim. Değerlendirmen için teşekkür ederim.
Samsung Galaxy J7 Duo öneririm, 4 GB versiyonunu alırsan o 3 telefon gibi işini görür. Honor Play de kesin önerim.
J7 serisine bir türlü ısınamadım. Nedendir bilemiyorum. Honor Play için ayrıca düşünecegim. Değerlendirmen için teşekkür ederim.

3 cihaz arasından Mate 10 Lite en mantıklı seçim olacaktır.

A6 2018 2016 yılında j7 16 modeli ile çıkan Exynos 7870 yonga setini kullanıyor. CPU ve özellikle GPU kısmında günümüz orta sekment yongalarından performans açısından geri kalıyor.

Diğer söylenen alternatif cihazlara ek HTC U Ultra düşünülebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı