2500 TL telefon tavsiyesi

Denji

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Oppo ve Huawei harici bir telefon arıyorum. Ben severim fakat ablam onlardan alma, Samsung falan al diyor. En fazla 2500 verebiliriz. 128 GB değil de 64 GB istiyorum. 128'de olsa iyi olur fakat yaşım 13 ve oyun oynamaktan başka bir şey yapmam. O yüzden 128 GB'ın fazla geleceğini düşünüyorum. Batarya MAh'ı yüksek ve kamerası iyi olsun. Bir de wild Rift ve PUBG Mobile oynatsa yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten ablam anlayamadığım bir şekilde P30 Lite veya Realme alalım dediğimde fırça atıyor bana.

M21 alın. 6i var ancak ekranı 720p.
Hocam bu arada bu telefon Wild Rift ve PUBG oynatır değil mi?

Son düzenleme:
Hocam zaten ablam anlayamadığım bir şekilde P30 Lite veya Realme alalım dediğimde fırça atıyor bana.
6i 720p ekrana sahip, üstelik M21'in aksine LCD. O yüzden almayın. P30 Lite ise artık neredeyse 2 yaşına basacak ve Kirin 710 kullanıyor.
Hocam bu arada bu telefon Wild Rift ve PUBG oynatır değil mi?
Çok rahat.
M21 AMOLED ekrana sahip ve batarya olarak daha üstün bir cihaz. 10L berbat demiyorum, o da 2200TL bütçede en iyi telefon.
720p LCD ekran, M21 daha üstün.
4000Mah batarya ve LCD ekran. M21 daha üstün.

6i 720p ekrana sahip, üstelik M21'in aksine LCD. O yüzden almayın. P30 Lite ise artık neredeyse 2 yaşına basacak ve Kirin 710 kullanıyor.

Çok rahat.

M21 AMOLED ekrana sahip ve batarya olarak daha üstün bir cihaz. 10L berbat demiyorum, o da 2200TL bütçede en iyi telefon.

720p LCD ekran, M21 daha üstün.

4000Mah batarya ve LCD ekran. M21 daha üstün.
Aslında Oppo A52, Oppo A72 veya Oppo A73 önerecektim.
Realme 6 4GB da 2599 TL. Bence düşünülebilir.
TCL bir ekran üreticisi. LCD ekranlı olsa da ekran kalitesi kötü değil.

TCL bir ekran üreticisi. LCD ekranlı olsa da ekran kalitesi kötü değil.
LCD, AMOLED'e yetişemez. Samsung'da kaliteli OLED ekran sağlayacısı zaten.

Ek olarak Linus, 10L ve 10 Pro incelemesinde 10L'nin ekranının harika olmadığını belirtti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı