2500 TL Televizyon Önerisi

Vestel 43U9500 43" 4K Ultra HD Smart LED TV 3.199,00 TL yerine 2.647,00 TL
Hocam biraz aşıyor ama TV 4K bende FHD modeli var memnunum.

Vestel 43U9500 43" 4K Ultra HD Smart LED TV 3.199,00 TL yerine 2.647,00 TL
Hocam biraz aşıyor ama TV 4K bende FHD modeli var memnunum.
Hocam linkini attığınız TV'yi almayı düşünüyorum. PS4'te kullanacağım sorun yaşar mıyım?

Hocam linkini attığınız TV'yi almayı düşünüyorum. PS4'te kullanacağım sorun yaşar mıyım?

@Yener K. hocam forumu bıraktı, o yüzden cevap veremez. Fakat ben sorunuzu cevaplayayım.

Eğer PS4 Pro konsolunuz varsa güzel bir seçim olabilir, 4K desteği var. Bana 50Hz biraz düşük geldi ama zaten en iyi durumda 60 FPS oynayacağınız için pek sıkıntı olmaz. F/P olarak güzel bir ürün, PS4'e bağlamakta sorun yaşamazsınız.

@Yener K. hocam forumu bıraktı, o yüzden cevap veremez. Fakat ben sorunuzu cevaplayayım.

Eğer PS4 Pro konsolunuz varsa güzel bir seçim olabilir, 4K desteği var. Bana 50Hz biraz düşük geldi ama zaten en iyi durumda 60 FPS oynayacağınız için pek sıkıntı olmaz. F/P olarak güzel bir ürün, PS4'e bağlamakta sorun yaşamazsınız.
Teşekkür ediyorum hocam. PS4 Slim konsolum var fakat Youtube ve Netflix'de 4K içerikler izleyeceğim o yüzden 4K tercihimdir. F/P olarak bulabildiğim en uygun bu TV sanırım. 50Hz olayı kafamı karıştırıyor sadece. Oyunlar daha çok kasıyormuş gibi gözüküyor ve oyun zevkini baltalıyor dediler bilginiz var mı? Ve en çok korktuğum ise gecikme olması. Single player oynuyorum sadece gecikme illaki olacaktır ama çok rahatsız etmez umarım.

Teşekkür ediyorum hocam. PS4 Slim konsolum var fakat YouTube ve Netflix'de 4K içerikler izleyeceğim o yüzden 4K tercihimdir. F/P olarak bulabildiğim en uygun bu TV sanırım. 50Hz olayı kafamı karıştırıyor sadece. Oyunlar daha çok kasıyormuş gibi gözüküyor ve oyun zevkini baltalıyor dediler bilginiz var mı? Ve en çok korktuğum ise gecikme olması. Single Player oynuyorum sadece gecikme illaki olacaktır ama çok rahatsız etmez umarım.

Hocam 50Hz bir sıkıntı çıkarmaz çünkü konsolunuz en fazla 60 FPS verecek. Kasma meselesi PC'de olabilir, çünkü 300 FPS aldığın bilgisayara 50 Hz monitör bağlarsan zevki çıkmaz. Fakat sen zaten ( en iyi durumda diyorum yoksa çoğu oyun 30 FPS ) 60 FPS alan bir konsola 50 Hz ekran bağlarsan sıkıntı çıkmaz.

Hocam 50Hz bir sıkıntı çıkarmaz çünkü konsolunuz en fazla 60 FPS verecek. Kasma meselesi PC'de olabilir, çünkü 300 FPS aldığın bilgisayara 50 Hz monitör bağlarsan zevki çıkmaz. Fakat sen zaten ( en iyi durumda diyorum yoksa çoğu oyun 30 FPS ) 60 FPS alan bir konsola 50 Hz ekran bağlarsan sıkıntı çıkmaz.
Anladım hocam. Peki bu input lag, gecikme olayına ne diyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı