2500 TL'ye 1TB M.2 SSD tavsiyesi

Anakartım B550 MAG. 2.500 TL'ye kadar çıkabilirim en fazla.

Bir de wd_black SN850, 1TB, NVMe SSD var ama 980 Pro'yu öneririm.
1TB olarak üsttekine, 2 TB olarak buna bakılabilir.

Arkadaş 1 TB istemiş silicon Power ne :D ayrıyeten okuma ve yazma hızı düşük.

Arkadaş 1 TB istemiş silicon Power ne :D ayrıyeten okuma ve yazma hızı düşük.
Silicone Power'ın nesi varmış? Gayette sağlam SSD ve kaliteli marka. 5000/4400 hızının neresi düşük? Tamam, 980 Pro'ya göre düşük fakat günlük kullanımda pek hissedilmez aradaki fark.

Silicone Power'ın nesi varmış? Gayet de sağlam SSD ve kaliteli marka. 5000/4400 hızının neresi düşük? Tamam, 980 Pro'ya göre düşük fakat günlük kullanımda pek hissedilmez aradaki fark.

Hissedilmez mi :) komik çünkü yaklaşık bir 1500 2000 fark var ayrıyeten arkadaş 1 TB SSD istemiş 2TB degil ona göre piyasadaki en iyi ve kaliteli 2500TL bandında 980 Pro'yu önerdim ve alınması en mantklı SSD.
Silicone Power'ın nesi varmış? Gayet de sağlam SSD ve kaliteli marka. 5000/4400 hızının neresi düşük? Tamam, 980 Pro'ya göre düşük fakat günlük kullanımda pek hissedilmez aradaki fark.

Ben zaten silicone powera kötü veya dandik demedim sadece 980 yanında sönük kalıyor.

@The.Kıvırcık Konu zaten burada 1TB 2TB mevzusu değil. Senin gayet sağlam ve çoğu kişinin kullanıp önerdiği bir SSD'yi ezbere kötülemen. 980 Pro gayet kaliteli bir SSD, önerin güzel, ona lafım yok.
Ben zaten silicone powera kötü veya dandik demedim sadece 980 yanında sönük kalıyor.
"Silicone Power ne?" dersen kötülediğini çıkartırım.

Geri
Yukarı