2500 TL'ye %75 klavye önerisi

Bütçe
2500
Bu fiyat verilmez hocam buna.

Promosyon kodu: CHRISTMAS
Herkese yanıtlar için teşekkürler. Bu ürün hoşuma gitti. Oyun performansı olarak üzmez değil mi? Ek olarak tactile yerine linear önermişsiniz gördüğüm kadarıyla. Yazı ve oyun için daha mı iyidir linear? Teşekkürler.

Herkese yanıtlar için teşekkürler. Bu ürün hoşuma gitti. Oyun performansı olarak üzmez değil mi? Ek olarak tactile yerine linear önermişsiniz gördüğüm kadarıyla. Yazı ve oyun için daha mı iyidir linear? Teşekkürler.
Tamamen kişiye bağlı, ben Cream Yellow öneririm.

Tamamen kişiye bağlı, ben Cream Yellow öneririm.
Klavye deneyimi laptop klavyesi ve Pop Keys olan birisine pek de fark etmez diye düşünüyorum. Önerinizi dikkate alacağım bu yüzden, teşekkür ederim. Şu an, farklı bir öneri gelmezse, Dracula gayet iyi gibi.

Klavye deneyimi laptop klavyesi ve Pop Keys olan birisine pek de fark etmez diye düşünüyorum. Önerinizi dikkate alacağım bu yüzden, teşekkür ederim. Şu an, farklı bir öneri gelmezse, Dracula gayet iyi gibi.

Evet dracula yı al sarı kullanıyorum hissiyatı ve sesi güzel bence oyunlarda hem sarı daha iyi olur hafif olduğu için.
Yazı yazarkende sarının seside güzel olduğu için üzmez seni
RGB kapalı kullanırsan kablosuz kullanımda şarjı 2 hafta falan gidiyor.

Evet dracula yı al sarı kullanıyorum hissiyatı ve sesi güzel bence oyunlarda hem sarı daha iyi olur hafif olduğu için.
Yazı yazarkende sarının seside güzel olduğu için üzmez seni
RGB kapalı kullanırsan kablosuz kullanımda şarjı 2 hafta falan gidiyor.
RGB'si gece iş görür mü? Tuşlar şeffaf değil anladığım kadarıyla. Ve bir soru daha, PC'de klavye düzeni TR olduğu zaman tuşların yerinde sorun olmuyor değil mi? Türkçe harfleri kullanabilmem lazım işim gereği. Mesela Enter tuşunun altındaki shift tuşunun solunda nokta ve iki nokta işareti olması lazım TR klavyeye göre, PC'de TR yapınca nokta olur değil mi bu tuş?

1703507703631.png

Tuşların yerini ezbere biliyorsan sıkıntı yok
Tuşlara bastığın zaman ğü şi öç yazıyor

Baştan 2 tane bilgi vereyim yazılımı yavaş
Ve şarj kablosu zor takılıyor (yani benimkinde kablonun ucundaki şekilden dolayı zor takılıyor muhtemelen senin aldığındada aynı tarz kablo ucu vardır.)

Son düzenleme:
Tuşların yerini ezbere biliyorsan sıkıntı yok
Tuşlara bastığın zaman ğü şi öç yazıyor

Baştan 2 tane bilgi vereyim yazılımı yavaş
Ve şarj kablosu zor takılıyor (yani benimkinde kablonun ucundaki şekilden dolayı zor takılıyor muhtemelen senin aldığındada aynı tarz kablo ucu vardır.)
Bu modelde öyle bir sorun yok.

Aldım bunu bakalım. Muhtemelen 2 hafta içinde elime ulaşır. Teşekkür ederim tekrardan.

Bu klavyenin uygulamasına nereden erişebilirim? Geldiği zaman aramayayım sonra. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı