2500 TL'ye BlackShark V2 Special Edition iş görür mü?

Vallahi ben ilk alacağımda Teknosa'dan alacaktım görseli değişik diye almadım. Bazıları SE modeli diyorlar ama ben emin değilim. Teknosa'da girdiyse diğer yerlerde de giriyor geçen sefer öyle olmuştu. Stokta 1 tane kaldıysa kesin bir şey diyemem. Sorun Teknosa'ya.

Hocam yorumlarda görsel siyah ama speical Edition geliyor yazmış 3 kişi. Bilmiyorum alsam mı acaba? Ya Vatan'da indiirme girmezse.

Hocam yorumlarda görsel siyah ama speical Edition geliyor yazmış 3 kişi. Bilmiyorum alsam mı acaba? Ya Vatan'da indiirme girmezse.
İletişime geçin hocam. Ben kesin bir şey diyemem sonuçta. Teknosa'dan almış olsam bilgimi saklamam emin olun.

Şu iki yorum bence Special Edition dedirtiyor gibi ama kesin bir şey diyemem dediğim gibi.
1716320369124.png

Adam daha iyi kulaklık aldığına kızmış, sitem etmiş. Türkiye sonuçta çokta düşünmemek lazım...

Sarı seviyorsanız şuna da bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
İletişime geçin hocam. Ben kesin bir şey diyemem sonuçta. Teknosa'dan almış olsam bilgimi saklamam emin olun.

Şu iki yorum bence Special Edition dedirtiyor gibi ama kesin bir şey diyemem dediğim gibi.
Eki Görüntüle 2201464

Adam daha iyi kulaklık aldığına kızmış, sitem etmiş. Türkiye sonuçta çok da düşünmemek lazım...

Ben de gördüm onu, belki daha kötü modeli sanmıştır sonuçta yazılan gelmemiş.

Şaka gibi kutunun içinde kulaklık yok sadece mikrofon var ve çantası var video kaydı da çekmemiştim ne yapacam şimdi ben? @BurakAtan @pawEn @Error yol gösterir misiniz güvenlik bandı yırtılmamıştı, kutusunun içinden sadece sünger çıktı iade edebilir miyim? kendimi nasıl kanitlayacam? Usb kartı da yok onun poşeti var ama boş içi. Bildiğiniz teknosa tarafından dolandırıldım mı şimdi ben?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı