2500 TL'ye ekran kartı önerisi

Bütçe
2500
Trendyol'da MSI GT 710 2 GB ekran kartı buldum 1700 TL öyle yüksek bir şey beklemem dediğim gibi ama yazdığım oyunları oynatır mı yoksa yeni sistemmi almam lazım?
Benim ekran kartı GT 710, eğer alacaksan kaldıracağı; en azından 30fps oynayabileceğin oyunları sıralarım buraya fakat 1700TL gibi bir fiyatı hak edeceğini sanmıyorum.

Gelsin bir şey olmaz.
Ne gerek var parasını böyle çar çur etmeye? Ucuzundan bir kart alıp bütçesini saklamalı. Sonuçta Rx580 alsa dahi diğer parçaları teker teker değiştirmektense yeni bir sistem almak daha ucuz yollu olacak.

Abi vallahi biriniz darboğaz olur diyor biriniz al diyor anlayamadım ama yine de sağ olun en iyisi ben bir tanıdığım bilgisayarcıya soriyim o ne önerirse onu alacağım yine de sağ olun.
Darboğaz zaten kesin olacaktır. Arkadaşın anlatmak istediği darboğaz olsa dahi alabileceğin en yüksek kartı al ileride işlemcini vs. değiştirirsin.

Abi vallahi biriniz darboğaz olur diyor biriniz al diyor anlayamadım ama yine de sağ olun en iyisi ben bir tanıdığım bilgisayarcıya soriyim o ne önerirse onu alacağım yine de sağ olun.
Darboğaz olmaz demiyorum. Olsa da bir şey olmaz diyorum.
Ne gerek var parasını böyle çar çur etmeye? Ucuzundan bir kart alıp bütçesini saklamalı. Sonuçta Rx580 alsa dahi diğer parçaları teker teker değiştirmektense yeni bir sistem almak daha ucuz yollu olacak.

Darboğaz zaten kesin olacaktır. Arkadaşın anlatmak istediği darboğaz olsa dahi alabileceğin en yüksek kartı al ileride işlemcini vs. değiştirirsin.
İleride işlemci falan yükselttiğinde kullanır. Darboğazın zararı yok yani. Yeni sisteme geçtiğinde satar.

Geri
Yukarı