2500 TL'ye FPS oyunları için mouse önerisi

Bütçe
2500

G0best

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben hard bir FPS oyuncusuyum. FPS oyunlarında her zaman rekabetçi bir şekilde oynuyorum. Yeni bir kablosuz mouse almak istiyorum. Şu an elimde DeathAdder V2 Mini var, 2 yıldır kullanıyorum. Aslında memnunum ama lod sorunu artık çok canımı sıkmaya başladı. O yüzden hem kablodan kurtulayım hem de cidden iyi bir mouse alayım dedim. CS2 800 DPI 1.15 sens oynuyorum SteelSeries heavy QCK mouse Pad'im var. Palm ile claw arasında bir tutuş şeklim var. 17 cm el uzunluğum var. Bu dediklerime göre bana bir mouse önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

ASUS ROG Gladius 3 aimpoint öneririm. Rate your Gear ile de 500 TL iade alabilirsin.

Hocam öneriniz için teşekkür ediyorum her ne kadar ergonomik mouse kullansam da avuç içimin farenin üstüne değmesini istiyorum. Superlight tarzında bir mouse istiyorum aslında şekil olarak öyle bir öneri alabilirsem çok iyi olur.

Hocam hangisini ve hangi versiyonunu önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hangisini ve hangi versiyonunu önerirsiniz?
Hocam VXE R1 serisi daha çok claw tutuş için uygun arkaya diğru bombeleniyor şekli. F1 serisi her tutuşa uygun bir model. Bunun dışında küçük farklar var aralarında, switch farkı var mesela, ama ikisinde kullanılanlar da gayet en kalitelilerinden. Eloshapes sitesinden karşılaştırabilirsiniz V2 mini ile bu ikisinin şeklini.

Bu ve bu videodan incelemelerine, karşılaştırmalatına bakabilirsiniz.

Versiyon olarak da R1 serisinde de F1 serisinde de Pro veya Pro Max versiyonunu alın. R1 serisinde Pro'dan aşağısının MCU'su iyi değil, F1 serisinde Pro'dan aşağısında 4K desteği yok, ileride Dongle alırsanız kullanamazsınız. Attığım linklerde aşağılarında versiyon farkları yazıyor. Kendim de R1 Pro kullanıyorum, R1 Pro Max önerebilirim.

Hocam VXE R1 serisi daha çok claw tutuş için uygun arkaya diğru bombeleniyor şekli. F1 serisi her tutuşa uygun bir model. Bunun dışında küçük farklar var aralarında, switch farkı var mesela, ama ikisinde kullanılanlar da gayet en kalitelilerinden. Eloshapes sitesinden karşılaştırabilirsiniz V2 mini ile bu ikisinin şeklini.

Bu ve bu videodan incelemelerine, karşılaştırmalatına bakabilirsiniz.

Versiyon olarak da R1 serisinde de F1 serisinde de Pro veya Pro Max versiyonunu alın. R1 serisinde Pro'dan aşağısının MCU'su iyi değil, F1 serisinde Pro'dan aşağısında 4K desteği yok, ileride Dongle alırsanız kullanamazsınız. Attığım linklerde aşağılarında versiyon farkları yazıyor. Kendim de R1 Pro kullanıyorum, R1 Pro Max önerebilirim.
Hocam yorumlarınız için çok teşekkür ederim 4k dongle almalı mıyım değer mi sizce ? Siz kullanıyor musunuz ?

Hocam yorumlarınız için çok teşekkür ederim 4k dongle almalı mıyım değer mi sizce ? Siz kullanıyor musunuz ?
Ben kullanmıyorum, değer mi bilgim yok fazla ama çok bir etkisinin olacağını düşünmüyorum, 1K gayet yeterli bence. Web'den biraz araştırabilirsiniz 4k dongle hakkında.

Geri
Yukarı