2500 TL'ye GT 420 sistem nasıldır?

Kanka ekran kartı beni 8 sene idare etti. Eski bir chipsete sahip bir ekran kartı 128 bit olsa bile işini görmez, anca Wolfteam falan oynarsın. GTA 5'i 1024 X 768'de 40 60 FPS falan oynarsın.

Merhaba sahibinden böyle bir fiyata kasa buldum ama çok ucuz gibi bir sorunu yok gibi görünüyor benim için twdg tüm sezonu rahat oynatsa yeterli yanında monitör de veriliyormuş sizce nasıl?
İşlemciyi X3440'a güncelleyip, anakart overclock destekliyorsa işlemciyi overclock ile kullanırsanız ve ekran kartını değiştirirseniz daha iyi olabilir.

Merhaba sahibinden böyle bir fiyata kasa buldum ama çok ucuz gibi bir sorunu yok gibi görünüyor benim için twdg tüm sezonu rahat oynatsa yeterli yanında monitör de veriliyormuş sizce nasıl?
Ekran olması şart mı. 2750 TL ye. İ7 3770 4. Nesil. Gt 630 8gb ram 1 TB HDD kasa satan var ilerde ekran kartını yukseltirsiniz işlemci
İ3 9nesil denk ilan no 1084792419
Bende 3-3.5 bin kasa arıyordum bunu buldum
Ekaranli istiyorsanız paylaştığımız ilanda işlemci 1. Nesil i5 dusuk kalır diye düsünüyorum
Siz ne için kullanacağınız oyun /uygulama /gündelik

Ekran olması şart mı? 2750 TL'ye. i7 3770 4. nesil. GT 630 8 GB RAM 1 TB HDD kasa satan var ileride ekran kartını yukseltirsiniz işlemci.
i3 9nesil denk ilan no 1084792419.
Bende 3-3.5 bin kasa arıyordum bunu buldum
Ekaranli istiyorsanız paylaştığımız ilanda işlemci 1. nesil i5 dusuk kalır diye düsünüyorum.
Siz ne için kullanacağınız oyun /uygulama /gündelik

Ekran olması şart değil içi dolu kasa arayışındayım oyun olarak dediğim gibi twdg tüm sezonu kaldırsa ve Free fire şimdilik kaldırsa benim için yeterli. İleride ekran kartı iyi değilse yeni bir ekran kartı da takarım bütçem uygun olursa.

Hocam sakın Intel işlemci alacksanız 3.nesilden aşağı almayın 3. dediğimde i7 3770 ya da i5 3570 en düşük sçeneğiniz olsun. çünkü değmez

Hocam sakın Intel işlemci alacksanız 3.nesilden aşağı almayın 3. dediğimde i7 3770 ya da i5 3570 en düşük sçeneğiniz olsun. çünkü değmez
3.nesil altı 1300 frekans ram desteği var.3 nesil 1600 frekans destekliyor ama ileriye dönük 5 yıl gitsin dersek en az ddr 4 2400 frekans destekli lazım
Aynen katılıyorum.

Geri
Yukarı