2500 TL'ye GTX 960 Tabanlı Sistem Toplama

crazytoones

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. Hafta sonu Gold'a gidip 2500 liralık bir build önerisi aldım. Personel arkadaş aşağıdaki sistemden tek farkla GTX 750 TL önermişti, ben de seviyeyi yükseltmek istedim, tam olarak istediğim fiyatta bir sistem çıktı.

4Tke5qQ.png

Sizce parçalar uyumlu mudur? Kasanın içinde PSU oluyor mu yoksa onu ayrı olarak alıyor muyuz? İşlemci fanı olarak öneriniz nedir? Kafamda deli sorular...

Son düzenleyen: Moderatör:
Eksen Bilgisayar'dan almayı düşünmüyorum, satış sonrası hizmeti kalitesiz gözüküyor.
Bütçeyi yükseltip şöyle bir sistem oluşturdum. Düşünceleriniz nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    29,4 KB · Görüntüleme: 361
Ara Toplam2.624,94 TL
Toplam KDV472,49 TL
Sepet Toplam Fiyatı3.097,43 TL
[TBODY] [/TBODY]
Bunu öneririm.

Ara Toplam2.624,94 TL
Toplam KDV472,49 TL
Sepet Toplam Fiyatı3.097,43 TL
[TBODY] [/TBODY]
Bunu öneririm.
Arkadaşımızın sistemi gayet iyi olmuş bu sistemi kesinlikle alabilirsiniz.Eğer vatandan toplayacaksanız Anakarttan kısabilirsiniz H81M-PLUS da alabilirsiniz.

Technopat zaten bu konuda bir video çekmemişmiydi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 970'e yöneldim hocam. Bütçeyi 3000 TL olarak belirledim. Bu arada Eksen Bilgisayar gibi satış sonrası hizmeti Vatan'a yetişemeyen yerlerden almayı düşünmüyorum, fiyat analizini ona göre yaparsanız sevinirim.

PSU ile kasayı ayrı almanın avantajı nedir? Attığım resimdeki kasa daha ucuz şu an. Anakart konusunda da PCI Express 3 uyumlu bir tek bunu bulmuştum ve bu kartla 7-8 sene idare etmek istiyorum. Amacıma uyar mı?

MSI GTX 970 Gaming daha iyi değil mi? Yorumlarda soğutmasının daha iyi olduğunu okumuştum.

Edit: SS'i daha önce atmışım, pardon.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı