2500 TL'ye gündelik kullanım için monitör önerisi

Bütçe
2500

TenebrisMustDie

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Herkese merhaba. Yakın zamanda laptopuma bir monitör ihtiyacım doğdu. İngilizce öğretmeniyim ve Online dersler veriyorum. Bir ekranda materyal yönetimi yaparken diğerinde de öğrencilerimi görmek istiyorum. Aynı zamanda birden çok sekmeyi aynı anda görmek ve yönetmek istiyorum. Oynadığım oyunlar LoL'ü geçmez. Lenovo C22-25, ViewSonic VA2223-H gibi monitörleri gördüm. Çok param yok, 1900 - 2200 civarında bir bütçem var. Sizlerin önerisi nedir? Ne alabilirim? Sizden ricam 3K 5k liralık monitörler önermeyin bütçem yok da :) Şimdiden teşekkür ederim, iyi Sosyaller.

Son düzenleme:
Herkese merhaba. Yakın zamanda laptopuma bir monitör ihtiyacım doğdu. İngilizce öğretmeniyim ve Online dersler veriyorum. Bir ekranda materyal yönetimi yaparken diğerinde de öğrencilerimi görmek istiyorum. Aynı zamanda birden çok sekmeyi aynı anda görmek ve yönetmek istiyorum. Oynadığım oyunlar LoL'ü geçmez. Lenovo C22-25, ViewSonic VA2223-H gibi monitörleri gördüm çok param yok fakat bu civarda bir bütçem var. Sizlerin önerisi nedir? Ne alabilirim? Sizden ricam 3K 5k liralık monitörler önermeyin bütçem yok da :) Şimdiden teşekkür ederim, iyi Sosyaller.
Belki bunu önerebilirim. Samsung CRG5 LC24RG50FZRXUF 24" 4ms Full HD Freesync Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Herkese merhaba. Yakın zamanda laptopuma bir monitör ihtiyacım doğdu. İngilizce öğretmeniyim ve Online dersler veriyorum. Bir ekranda materyal yönetimi yaparken diğerinde de öğrencilerimi görmek istiyorum. Aynı zamanda birden çok sekmeyi aynı anda görmek ve yönetmek istiyorum. Oynadığım oyunlar LoL'ü geçmez. Lenovo C22-25, ViewSonic VA2223-H gibi monitörleri gördüm. Çok param yok, 1900 - 2200 civarında bir bütçem var. Sizlerin önerisi nedir? Ne alabilirim? Sizden ricam 3K 5k liralık monitörler önermeyin bütçem yok da :) Şimdiden teşekkür ederim, iyi Sosyaller.

Söyledikleriniz TN panel. Onun yerine IPS bir monitör tercih etmenizi öneririm. Yukarıdaki CRG5 ghosting sorunlu ve yavaş bir panele sahip, onu almanızı önermiyorum.

Hocam FPS oyun oynamıyorsan iyi renklere sahip 75 Hz bir monitör işini görecektir.

Benim kendim bir önerim yok 75 Hz monitörler arasından.

Söyledikleriniz TN panel. Onun yerine IPS bir monitör tercih etmenizi öneririm. Yukarıdaki CRG5 ghosting sorunlu ve yavaş bir panele sahip, onu almanızı önermiyorum.

Bu iyi tercih olur hocam :)

Çok kötü bir model asla tercih edilmemeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı