2500 TL'ye ikinci el i5 7600K ve R9 280X sistem alınır mı?

Seakills

Kilopat
Bir arkadaşım bu sisteme 2500 istiyor, alınır mı? Detayları fotoğrafta.

_20180920_115510.JPG

Fiyatı bana aşırı az geldi. Test yapmadan sakın almayın.
Test edip sağına soluna dikkatlice bakıcam.
Nasıl kullanılmışlar, ne kadar süredir kullanılmış gibi detayları belirtirseniz daha iyi olur. Sorun yoksa alınır.
Oyun için kullanılmış. Ne kadar süredir kullanılmış bilmiyorum bakıcam hepsine detay verdiğiniz için teşekkür ederim.

PSU Xigmatek marka ise sıkıntı çıkarma ihtimali var. Sistem güzel alınır.
Asus R9 280X DirectCU II TOP 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Sadece ekran kartı. Sisteme girmek bile istemiyorum. Minimum 3-4.000'e satılabilir.
O kart 2100 TL'lik bir kart değil. 2. eli 550-600 TL'ye bulunuyor. Sıfırıda büyük ihtimalle 1200-1300 TL civarlarındadır. Çok güç tüketiyor çünkü. Arkadaşın bu işlerden pek anlamıyor gibi. R9'a GTX yazmış, RAM MHz belirtmemiş, marka yanlış yazılmış. Yanlış yazmışta olabilir. Bu arada o ekran kartını kaç aylık kullanıyor onu da sor. Markası Sapphire nede olsa. Uzun süre kullanımda sıkıntı çıkaracaktır.

Bu kartı kullandım ve en son fırınlama yaptım:) çünkü bozuldu. Seri olarak eski bir kart. Sıfırı ben aldığım zaman 850 TL idi. Kartı kaç yıldır kullandığını sorun mutlaka ve garanti durumunu. Fiyatı güncel fiyatlara göre uygun. Alıp ileride ekran kartı değişimi yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı