13.000 TL'ye kablosuz ekipman önerisi

ender_ender

Kilopat
Daha fazla  
Kablosuz klavye, mouse, kulaklık önerir misiniz?

Fare olarak elim 17-18 cm palm grıp tutuş kullanıyorum. Bildiğiniz tekerleği en sağlam kablosuz mouse tavsiyeleriniz varsa bekliyorum. Scroll tuşunu çok fazla kullandığım için ilk önceliğim sağlam tekerleği olan 1000 Hz olsa da yeter. Bütçe maksimum 2500 TL.

Klavye olarak başta Ajazz düşünüyordum sonra vazgeçtim. Tuşları ve Switch türleri hoşuma gitmediğinden, değiştirmeye kalktığımda hemen hemen aynı paraya denk geleceğini düşündüğüm için ASUS ROG STRIX Scope II 96 Wireless almayı düşünüyorum. Red Switch ve bilek destekli daha iyi önerisi olan varsa 5K fiyat civarında bekliyorum.

Kulaklık olarak HS80 Max ve HyperX Cloud 3 Wireless arasında kaldım. Sizce daha çok oyun için ses olarak hangisi iyi? Konfor olarak HS daha yakınım ama kafa bandı uzun kullanım sonrası başı rahatsız ediyormuş ve padlari iyi değil. Cloud padleri ise uzun kullanımda terletiyor ve yalıtımını da sevmiyorum, düşük seviye de bile olsa yanımdaki sesleri rahat duyabiliyor.

Kullananlar deneyimlerini yazabilirlerse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe hepsi için ayrı yazmıştım. Kulaklık 6000TL, Mouse 2500TL, Klavye 5000TL için önerilerinizi bekliyorum.

5400TL şu an ama fiyatına değer mi?
Fiyatına değer bence. Gayet iyi bir klavye.
Diğerleri de bu şekilde olabilir.

@SF24 hocam fareyi önerir üst bütçelerdeki fareler hakkında pek bilgim yok.
Klavye olarak VGN X68 Mekanik Klavye

Fiyatına değer bence. Gayet iyi bir klavye.
Diğerleri de bu şekilde olabilir.

Fiyatına hayatta değmez o klavye. G733 son ses seviyesi az, bir tık üstüne V3 Pro daha iyi olur.

@SF24 hocam fareyi önerir üst bütçelerdeki fareler hakkında pek bilgim yok.
Klavye olarak VGN X68 Mekanik Klavye
Scope yerine asla tercih etmezdim X68'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı