2500 TL'ye kablosuz fare önerisi

Bütçe
2500
Merhaba öncelikle, Valorant gibi oyunları oynuyorum. Normalde kablosuz bir mouse istiyorum. Bütçem 2500 TL civarında ama eğer ki 3000 TL civari bir öneriniz olacak ise onlara da bakabilirim. (el ölçülerim fotoğraftaki gibi, palm grip veya fingertip grip tarzında bir tutuşum var farem küçük olduğundan fingertip gibi tutuyor olabilirim)

Sizce bu mouse nasıl normadle 1500 civarlarinda olup indirim olduğundan merak ediyorum F/P olarak alınır mı?

Bu nasıl?

Dosya Ekleri

• depositphotos_165143780-stock-photo-woman-hand-palm-isolated-on.jpg
    depositphotos_165143780-stock-photo-woman-hand-palm-isolated-on.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
El tutuşunuz buna uygun gibi.
Bütçe zorlamak istemezseniz bu da olur.
Attığınız mouse VXE R1de güzel alabilirsiniz.
Ama aralarından en iyisi gladius 3 diye düşünüyorum.

Attığınız mouse VXE R1de güzel alabilirsiniz.
Ama aralarından en iyisi gladius 3 diye düşünüyorum.
Yanlış mouse.
Rate your gear'a da katılın.

Rate your Gear ile 500TL iade alabilirsin bizzat kullanıyorum öneririm.

Attığınız mouse VXE r1'de güzel alabilirsiniz.
Ama aralarından en iyisi Gladius 3 diye düşünüyorum.

Gladius 3 o fiyata alınmaz hem de aimpoint modeli daha iyi.

Son düzenleme:
Rate your Gear ile 500TL iade alabilirsin bizzat kullanıyorum öneririm.

Gladius 3 o fiyata alınmaz hem de aimpoint modeli daha iyi.
Haklısınız yanlış modeli atmışım.

Yanlış mouse.
Rate your Gear'a da katılın.

Hocam şimdi bir şey sormak istiyorum VXE R1 Pro Max modelinde 4000 Hz'e kadar bir polling rate sunuyor bunun ne anlama geldigini tam olarak bilmiyorum ama ASUS'da 1000Hz olarak gözüküyor.

VXE R1 Pro mu alacaksın ASUS ROG Gladius 3 Wireless mi?

Karar veremedim.

Hocam şimdi bir şey sormak istiyorum VXE R1 Pro Max modelinde 4000 Hz'e kadar bir polling rate sunuyor bunun ne anlama geldigini tam olarak bilmiyorum ama ASUS'da 1000Hz olarak gözüküyor.

Karar veremedim.
Gülüm bende mouse alacağım bende bu ikisi arasında kaldım.. 4000 hz dongle ile geçerli..

Karar veremedim.

Gladius 3 aimpoint alın 1000Hz yeterlidir 4K gereksiz ve dongle için ayrı para dökmen gerekir, bir de yüksek Hz işlemci yer.

Gladius 3 aimpoint alın 1000Hz yeterlidir 4K gereksiz ve dongle için ayrı para dökmen gerekir, bir de yüksek Hz işlemci yer.
Kral dongle ve şey VXE R1 pro içerisinde geliyormuş kutunun +

Asus ROG Gladius III Wireless AimPoint maalesef 500 tl cashback yapılan ürünler kategorisine girmiyormuş..​

Yeni konular

Geri
Yukarı