2500 TL'ye kablosuz fare önerisi

Bütçe
2500
Kral dongle ve şey VXE R1 Pro içerisinde geliyormuş kutunun +

ASUS ROG Gladius II'ı Wireless aimpoint maalesef 500 TL cashback yapılan ürünler kategorisine girmiyormuş.​

Giriyor dostum bizzat ASUS Gladius 3 aimpoint kullanıyorum.

Destek hattı ile konuştum hayır dedi attığınız linke bastım mouse ile alakalı eser yok?

Sadece belirli mağazalardan alınan ROG ürünleri ile oluyor, ben Gaming Gen TR'den aldım fakat Teknosa'nın da içinde olması lazım.

Sadece belirli mağazalardan alınan ROG ürünleri ile oluyor, ben Gaming Gen TR'den aldım fakat Teknosa'nın da içinde olması lazım.

Gülüm yanlış anlama şimdi bu konu sahibi ve ben ikimizin de bütçe aynı. Sen hangi Mouse'ları önerirsin arkadaşa? İkimiz de öneri yapalım en iyisini seçelim debate gibi, benim de ihtiyacım var.

Dediğim gibi Gladius 3 Aimpoint iyidir veya F1 Dragonfly Pro olabilir fakat Gladius 3 Aimpoint daha iyi.

Dediğim gibi Gladius 3 Aimpoint iyidir veya F1 Dragonfly Pro olabilir fakat Gladius 3 Aimpoint daha iyi.
VXE R1 Proda dongle skatez grip tape ve usb type c beraber geliyor o nasıl?

VXE R1 Pro Max'ın kutusundan dongle geldigi kesin mi çünkü öyle bir yazı bulamadım da.
İnternetteki videoları izledim.. Pro kutuları

VXE R1 Pro Max'ın kutusundan dongle geldigi kesin mi çünkü öyle bir yazı bulamadım da.
Yani destekte bilmiyormuş firma naparsa artık dediler :/.

Gelmiyor dongle ayrı satılıyor bir bakın sayfanın aşağısına.

İyidir fakat iade politikaları iyi değildi bir araştırın forumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı