2500 TL'ye kablosuz Gaming mouse önerisi

Bütçe
2000 - 2500 TL

Carissa00

Zeptopat
Daha fazla  
Kablosuz Gaming mouse istiyorum. Bütçe 2000 2500 TL bandında genelde FPS türünde oyunlar tercih ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim önerenlere.

Kablosuz Gaming mouse istiyorum. Bütçe 2000 2500 TL bandında genelde FPS türünde oyunlar tercih ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim önerenlere.
600 Mah modelin stoğunu bekleyebilirsen bu;
Amazon.com.tr

Bu mevlaya helede oyun içinse kablolu tercih edin hocam lütfen yazık etmeyin.

Hocam kablolu çok toz tutuyor kullanım olarak da sağa sola çok takıldığı için kablosuz tercihim var tabii ki kablolu daha iyi ama kablosuz modellerde de kablolu ile yarışabilecek modeller var mı diye öneri istedim zaten.

Kanka ilk önerdiğin markayı hiç duymadım iyi mi gerçekten hani güzel bir şey almak istiyorum tekrar tekrar uğraşmak istemiyorum.

Hocam kablolu çok toz tutuyor kullanım olarak da sağa sola çok takıldığı için kablosuz tercihim var tabii ki kablolu daha iyi ama kablosuz modellerde de kablolu ile yarışabilecek modeller var mı diye öneri istedim zaten.

Kanka ilk önerdiğin markayı hiç duymadım iyi mi gerçekten hani güzel bir şey almak istiyorum tekrar tekrar uğraşmak istemiyorum.
M800 Ultra iyi bir modeldir.
Palm Grip tutuşa sahipsen Aimpoint daha iyi olur.
Reis bir de bu kampamyayı nasıl yapacağım detay verme şansın var mıdır?
Aldığın mağaza üzerinden belli şartları karşılayan bir yorum yazıyorsun. Para iadesini verdiğin banka hesabına gönderiyorlar, yanılmıyorsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı