2500 TL'ye kadar beyaz kasa önerisi

Benim attıklarım arasından seçebilirsin daha farklı bir şey istersen bütçeni fazlasıyla aşıyor Full Tower kasalara kadar gidiyor. Beyaz kasa olarak pek fazla seçeneğin yok attıklarım arasından alabilirsin işini görecektir.

DeepCool almaya karar verdim. Kaliteli marka. Görünümü de güzel. RGB veya ARGB değil tek sıkıntısı. Daha doğrusu ben bunu problem bile etmiyorum. ARGB kalitesiz kasa almaktansa LED kaliteli kasalara yönelinmeli.

DeepCool almaya karar verdim. Kaliteli marka. Görünümü de güzel. RGB veya ARGB değil tek sıkıntısı. Daha doğrusu ben bunu problem bile etmiyorum. ARGB kalitesiz kasa almaktansa LED kaliteli kasalara yönelinmeli.

Hayırlı olsun çevremde kullanan ve beğenen var markayı. Bugün her markanın olumsuz yorumları var önemli olan hangisi içine oturuyorsa ve işini görecekse onu almak. Almadan önce tabii ki araştırıp hangi marka daha iyi öğrenmek önemli. Bugün bana göre en iyi markaların içinde olan ASUS bile birçok kötü eleştiri ve yorum alıyor. Tekrardan hayırlı olsun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı