2500 TL'ye kadar fare önerisi

Fingertip grip.
18cm.
Yatayda 10 cm.

Bu fareyi almanı öneririm ama 4000 Hz alıcısı ayrı satılıyor eğer almazsan fareyi sadece 1000 Hz olarak kullanabilirsin ve alıcının stokları 1 ay sonra yenilenecek.

Bu fareyi almanı öneririm ama 4000 Hz alıcısı ayrı satılıyor eğer almazsan fareyi sadece 1000 Hz olarak kullanabilirsin ve alıcının stokları 1 ay sonra yenilenecek.

Sadece MSI Logitech ASUS atarsanız sevinirim.

Abinize: Amazon.com.tr
Size önerilerim: Amazon.com.tr, Amazon.com.tr bütçe yükselirse bu da. Veya bu: Amazon.com.tr

Hocam hangisini önerirsiniz benim için hangisi FPS oyunları için daha iyidir kablosuz alırsam input lag gibi şeyler yaşar mıyım?

Sadece MSI Logitech ASUS atarsanız sevinirim.

Hocam hangisini önerirsiniz benim için hangisi FPS oyunları için daha iyidir kablosuz alırsam input lag gibi şeyler yaşar mıyım?
O bütçede bu özelliklere sahip o markalara ait fareler yok o yüzden bunu almanı öneririm önyargılı olmamak lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pro Max modelini düşünüp bütçem artınca vazgeçtim ama gerçekten R1 Pro Max fiyatı için harikulade bir mouse.

Merhaba. Kendim ve abim için bir mouse arıyorum. Ben daha çok FPS tarzı oyunlar oynadığımdan kendim için 2500 TL abim için de 1000-1500 TL mouse bakıyorum.
Sadece MSI Logitech ASUS markaları alabilirim önerilerinizi bekliyorum.

Hocam ne yaptınız tercihiniz hangi fareden yana oldu bende hemen hemen aynı bütçe ile mouse bakıyorum.

Geri
Yukarı