2500 TL'ye kadar kulaklık önerisi

Bütçe
2000-2500

ARTYOM2035

Decapat
Selam herkese.
Yeni kulaklık almak istiyorum ama çok kararsız kaldım. Çok araştırma yaptım. Aralarından beğendiğim modeller bunlar.

Hoşuma giden modeller bunlar oldu. Razer modeline bir tık ısınamadım jak girişli diye. Ayrıca sizinde önerileriniz varsa belitirseniz sevinirim bütçe 2000-2500
Ayrıca anakart modeli lazımsa.
MSI Tomahawk B450 Max.

Kablolu istiyorsan Arctis Prime kablosuz istiyorsan HyperX Cloud Core Wireless.

Ayrıca Arctis Nova 3 de bakabilirsin Prime yerine.

Kablolu istiyorsan Arctis Prime kablosuz istiyorsan HyperX Cloud Core Wireless.

Ayrıca Arctis Nova 3 de bakabilirsin Prime yerine.

Hocam artcis Prime ve Cloud'e Core anakart kurtarıyor mu ses kartı falan. Pek anlamıyorum forumlarda böyle muhabbeti dönüyor. Valorant CS hikayeli oyunlar falan oynuyorum acaba yeterli olur mu?

Cloud 2 yi öneririm, tek bir kötü yanı kafalık kısmı biraz ince belki o eksi yönü diyebilirim ama mikrofon ve ses konusunda güzel. Onun dışında Razer zerre önermem , synapse adlı bir programı var, kaliteli ses için onu kullanman gerekiyor ve 20 dolar yaptılar kaliteli versiyonunu.

Cloud 2'yi öneririm, tek bir kötü yanı kafalık kısmı biraz ince belki o eksi yönü diyebilirim ama mikrofon ve ses konusunda güzel. Onun dışında Razer zerre önermem, Synapse adlı bir programı var, kaliteli ses için onu kullanman gerekiyor ve 20 dolar yaptılar kaliteli versiyonunu.

Cloud 2 ve SteelSeries modeli arasında kaldım. Cloud 2 de dip ses sorunu var diyorlardı. 7.1 kullanışsız dediler. Steel seriesde ses az geliyor mikrofonu kötü diyorlar. Hangisini tercih etmeliyim kullandığın var mı hocam?

Hocam Arctis Prime ve Cloud'e Core anakart kurtarıyor mu ses kartı falan. Pek anlamıyorum forumlarda böyle muhabbeti dönüyor. Valorant CS hikayeli oyunlar falan oynuyorum acaba yeterli olur mu?

Pahalı bir kulaklık almanız şart değil kulaklıkta ahım şahım bir fark olmuyor anakart ve ön panel girişi önemli ve ses kartı almıştım geçtiğimiz haftalarda hoparlör işlevi gördüğü için seste yine bir nebze boğulmalar oluyor ama anakarta takılan harici olmayan ses kartı eğer hoparlör olarak seçtirmiyorsa Windows'ta ve winfowstan kulaklığı seçebilirsen bayağı faydası olur.

Cloud 2 ve SteelSeries modeli arasında kaldım. Cloud 2 de dip ses sorunu var diyorlardı. 7.1 kullanışsız dediler. Steel seriesde ses az geliyor mikrofonu kötü diyorlar. Hangisini tercih etmeliyim kullandığın var mı hocam?
2 sinide kullandım, Cloud 2 mikrofon olarak çok kaliteli, ses olarak kendi 7.1 kumandası var yazılıma gerek kalmıyor, konfor olarak çok iyi bir iş çıkarıyor diyemem, dış sesi güzel kapatıyor.

Razer konfor olarak çok güzel yumuş yumuş , dış sesi efsane kapatıyor ve Mikrofonu maalesef Cloud 2 kadar kaliteli değil ve sesi geçen haftaya kadar güzeldi, yeni update i ile birlikte mikrofon 10tl lik gibi ses çıkarıyor ve ses 7.1 ile alakası yok, he ama kaliteli özelliklerini ekstradan 20 dolara satıyorlar sitelerinde THX SPATİAL AUDİO diye bir programları çıkarmışlar, alırım dersen bir sorun yaşamazsın.

Pahalı bir kulaklık almanız şart değil kulaklıkta ahım şahım bir fark olmuyor anakart ve ön panel girişi önemli ve ses kartı almıştım geçtiğimiz haftalarda hoparlör işlevi gördüğü için seste yine bir nebze boğulmalar oluyor ama anakarta takılan harici olmayan ses kartı eğer hoparlör olarak seçtirmiyorsa Windows'ta ve winfowstan kulaklığı seçebilirsen bayağı faydası olur.

Pahalı olması zaten benim için şart olan bir şey değil kullanım ömrü uzun olsun almışken güzel bir şey almak istiyorum o yüzden bu kulaklıkları paylaşmıştım. Varsa önerebileceğiniz sevinirim.

İkisini de kullandım, Cloud 2 mikrofon olarak çok kaliteli, ses olarak kendi 7.1 kumandası var yazılıma gerek kalmıyor, konfor olarak çok iyi bir iş çıkarıyor diyemem, dış sesi güzel kapatıyor.

Razer konfor olarak çok güzel yumuş yumuş, dış sesi efsane kapatıyor ve mikrofonu maalesef Cloud 2 kadar kaliteli değil ve sesi geçen haftaya kadar güzeldi, yeni Update'i ile birlikte mikrofon 10TL'lik gibi ses çıkarıyor ve ses 7.1 ile alakası yok, he ama kaliteli özelliklerini ekstradan 20 dolara satıyorlar sitelerinde THX spatial Audio diye bir programları çıkarmışlar, alırım dersen bir sorun yaşamazsın.

Razer zaten sinmemişti içime.
Sadece şu set için almak istiyordum. Neyse gerek kalmadı o zaman. Teşekkürler hocam fikrin için SteelSeries ve Cloud 2'yi araştıracağım onlar arasından birini seçeyim.

Pahalı olması zaten benim için şart olan bir şey değil kullanım ömrü uzun olsun almışken güzel bir şey almak istiyorum o yüzden bu kulaklıkları paylaşmıştım. Varsa önerebileceğiniz sevinirim.

Razer zaten sinmemişti içime.
Sadece şu set için almak istiyordum. Neyse gerek kalmadı o zaman. Teşekkürler hocam fikrin için SteelSeries ve Cloud 2'yi araştıracağım onlar arasından birini seçeyim.

Ama çok ucuz olmasın derseniz ben size kulak içi öneririm kullanmadım ama yorumlarında memnun olanlat vardı bir bakın derim. Anakart ve ön panel yeri iyiyse detaylarda mükemmel olur. Benim laptopdaki ses efsaneydi eşsizdi yazılımfan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama ne olduysa bir dahaki oyuna girişimde o sesi alamadım resmen ayak sesleri kristal kırılması gibi çıkıyordu :) bakıp atıyorum kulaklığı ama tercih yine de sizin tabii.
Güvendiğiniz bir siteden alın.

Geri
Yukarı