2500 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
2500

kreirr

Femtopat
Daha fazla  
Apex 5 almayı planlıyorum sence alınır mı? Veya daha iyi klavye önerisi yapan varsa onu alabilirim.
Çok ses çıkartmasa iyi olur bayağı çok sesli klavye kullanıyorum benim için çok sıkıntı.

Bütçe 2000-2500 arası.

Hocam Apex 5'i deneme şansınız oldu mu hiç?

ASUS ROG Strix Scope sessiz olarak seçenekleriniz arasına alabilirsiniz.

Eğer çok sessiz klavye istiyorsanız mekanik yerine membran klavyeler tercih edebilirsiniz.

Membran için o bütçe çok mantıklı mı bilmiyorum ama kullanıcı yorumlarına göre bu işinizi görecektir diye düşünüyorum
Corsair K55 Pro XT

Hocam Apex 5'i deneme şansınız oldu mu hiç?

ASUS ROG Strix Scope sessiz olarak seçenekleriniz arasına alabilirsiniz.

Eğer çok sessiz klavye istiyorsanız mekanik yerine membran klavyeler tercih edebilirsiniz.

Membran için o bütçe çok mantıklı mı bilmiyorum ama kullanıcı yorumlarına göre bu işinizi görecektir diye düşünüyorum.
Corsair K55 Pro XT

Deneme şansım hiç olmadı tek çevremde ki insanlar güzel olduğunu söylüyor ASUS ROG STRIX Scope çok beğendiğim ve bildiğim klavyelerden fakat çok kararsız kaldım.

WhatsApp Video 2023-06-10 at 01.55.37 umarım başarabilmişimdir. Sesi public ortam + müzik sesine rağmen böyle geliyor hissiyatı şakasız mükemmel ama gece bir şey yaparken yan odadaki adam uyanır :D

Klavye bayağı güzel yorumları olsun kullanan kişiler olsun hepsi olumlu sesi benim için önemi yok fakat artık sessiz klavye mi kullansam diye dünüyorum şu anki klavyem Blue Switch çok sesli.

Klavye bayağı güzel yorumları olsun kullanan kişiler olsun hepsi olumlu sesi benim için önemi yok fakat artık sessiz klavye mi kullansam diye dünüyorum şu anki klavyem Blue Switch çok sesli.

Yani bu hybrit olduğu için daha az normaline göre. Dediğim gibi hissiyatı cidden çok iyi klavye malzemesi yazılımı vb. sessiz istiyorsanız dediklerime bakabilirsiniz onun dışında ses sorun değil ise güzel bir klavye.

Geri
Yukarı