2500 TL'ye klavye ve mouse önerisi

S50B32

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 7500F

Ekran kartı: MSI GeForce RTX 4070 OC Ventus 2X

Anakart: MSI PRO A620M-E

Ram: X Corsair Vengeance 32GB 5200MHz CL40

SSD : MSI Spatium M461 1TB
Meslek
Mekatronik Teknikeri
Merhaba, yakın zamanda sistemimi değiştirdim.
Klavye ve mouse ihtiyacım var. Şu an, Çin malı ürünler kullanıyorum. Maksimum 2500 TL'ye kadar klavye ve mouse arayışındayım. Önerilerinizi bekliyorum.
Mümkünse aynı marka ürün olursa daha iyi olur. Tek program üzerinden aydınlatma kontrolü için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha iyi alternatifler gelmezse alabilirsiniz hocam.

Daha iyi alternatifler gelmezse alabilirsiniz hocam.

R1 SE ile R1 arasında fiyatına değecek kadar fark var mı?

R1 SE ile R1 arasında fiyatına değecek kadar fark var mı?
Bana sorarsan yok.

SS Prime + Amazon'dan Akko Ajazz klavye. Scope RX veya K60 RGB Pro TKL de olabilir. Üstteki VXRE üstüne biraz daha koyup daha iyi bir klavye alabilirsiniz.

Evet biraz bakınca sizin bu dediğiniz seçenekte mantıklı geldi hocam.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Yarın Vatan Bilgisayar a gidip, SS prime ı inceleyeceğim. 4 yıldır mouse Bloody T70 kullanıyorum, büyük ve ağır bi mouse. O yüzden elimi tam kavrayamayan modellerde rahat edemiyorum. Prime beğenirsem yarın alırım.

Klavye olarak konuyu açmadan önce bu modeli beğenmiştim. Fiyat olarak uygun ve bilek desteği bulunduğundan.

Kablosuz Klavye tercihimde yok aydınlatma olmadığı için . Linkini attığım modeli önerirseniz onu alabilirim. Yoksa Scope Rx veya K60 arasında tercih yapacagım.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Yarın Vatan Bilgisayar'a gidip, SS Prime'ı inceleyeceğim. 4 yıldır mouse Bloody T70 kullanıyorum, büyük ve ağır bir mouse. O yüzden elimi tam kavrayamayan modellerde rahat edemiyorum. Prime beğenirsem yarın alırım.

Klavye olarak konuyu açmadan önce bu modeli beğenmiştim. Fiyat olarak uygun ve bilek desteği bulunduğundan.

Kablosuz klavye tercihimde yok aydınlatma olmadığı için. Linkini attığım modeli önerirseniz onu alabilirim. Yoksa scope RX veya K60 arasında tercih yapacagım.

Summoner alınabilir yazılım sorunları var diye biliyorum fakat iyi klavyedir kendisi eliniz küçükse SS Prime sizi tatmin etmeyebilir HyperX olan modele yönelin o zaman.

Mouse ve kulaklık aldım. Şuan tek eksik klavye.
Fps türü oyunlar oynuyorum genellikle.

Summoner bilek desteği olduğu için ilgimi çekiyor, fakat daha önce mekanik klavye kullanmadım. Silver Switch çok hassas diyorlar arada kaldım o yüzden.

Önerdiğiniz Corsair ve Asus modellerinin yorumları da çok iyi, karar veremiyorum.

Corsair'ın bu modelini buldum, biraz daha uygun fiyatlı ve numerik takımıda var. Sizce nasıl ?

Corsair k60 pro tkl de karar kıldım ve satin aldim.

Klavyenin ayarlarinda 8000 hz ye kadar secenekler mevcut. Klavyede hz muhabbeti ne oluyor. 8000 e almami tavsiye eder misiniz ?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-02-17 saat 15.20.27_7a1b5807.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-17 saat 15.20.27_7a1b5807.jpg
    136,5 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı