2500 TL'ye kulaklık önerisi

JYXBAMI

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben 2500TL'ye kulaklık alacağım ve herkes Razer'i önerdi Razer'den alabileceğim en iyi kulaklık nedir? Gerekirse 200 300 TL koyabilirim.

Ben rahatlık açısından değil de daha çok oyun ve mikrofon açısından önem veriyorum ya.
Hocam blackshark v2 x bu bütçede çokca önerilen ve kullanılan bir cihaz. Kullanıyorum ve gerek ses gerek rahatlık olarak çok memnun olduğum bir cihaz. Mikrafon olarak çokda birşey beklemeyin zaten de yine gürültülü engelleyici ile iş yapıyor.

Cloud Alpha S bulursanız alınır.
Merhaba ben 2500TL'ye kulaklık alacağım ve herkes Razer'i önerdi Razer'den alabileceğim en iyi kulaklık nedir? Gerekirse 200 300 TL koyabilirim.

Hocam BlackShark V2 X bu bütçede çokca önerilen ve kullanılan bir cihaz. Kullanıyorum ve gerek ses gerek rahatlık olarak çok memnun olduğum bir cihaz. Mikrofon olarak çok da bir şey beklemeyin zaten de yine gürültülü engelleyici ile iş yapıyor.

Bütçe varken v2X bakılmamalı. Abisi olan V2 daha iyi olur.

Hocam SteelSeries'in kulaklıkları cidden aşırı rahat. Ben Artics 7 kullanıyorum. Size de bunu öneriririm.
Hocam kesinlikle katılıyorum arctis 5 kullanıyorum 2 yıldır fakat bu arctis 1 sanki biraz fazla eski kalıyor başka birşey alması daha mantıklı olur bence

Geri
Yukarı