2500 TL'ye Laptop Önerisi

İlk başta bande Monster Abra A5 alcaktım ama linux ve kasa kalitesi düşündürdü dağru mu yanlış mı düşündüm ? he bide 3000 TL bütcem olsaydı hangi bilgisayarı önerirdiniz

Linuxun neyi düşündürdü anlamadım sonuçta Linux kullanmayacaksınız ha Freedos ha Linux öyle düşünün.

Kasa kalitesi çok kötü değil ama tabiki MSI daha önde. Şöyle de düşünebilirsiniz sonuçta siz bunu yerden yere vurmayacaksınız gözünüz gibi bakacaksınız hor kullanınca isterse çelikten yapılsın yine yıpranır yani.

3000 Tl bütçem olsa ekran kartından biraz ödün verip ve SSD olayını sonraya bırakacak olursam bunu alırdım : MSI GE60 2PC-090XTR Apache Core i7-4700HQ 8GB 1TB GTX850M 2GB 15.6" Full HD FreeDos (Hediyeli) | sanalmarketim

Fakat aynı bütçeyle hem ekran kartından bu bütçeye alınabilecek en iyi performansı ister hem SSD takacak olsam da Abra A5 Alırdım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı