2500 TL'ye Notebook Önerisi

Acer V17 Nitro modeline bakabilirsin. 4210H modeli 2700 civarında. Ekran kartı,ram,işlemci GTA5 için yeterlidir.
Evet Vatan'da 2665 Tl.Soğutması nasıldır bilginiz var mı ? Mağazaya gidip incelemek lazım :) Birde mağazada yoksa siparış üzerine mağazaya getiriyorlar mı ?

Baban neden Monster almana izin vermiyor?
Hem toplama olduğu için hemde bilindik olmadığını için.Halbuki gayette bilindik :) Bozulursa nereye götürcen kargoyla olur mu , toplamalara güven olmaz sana iyi parça gösterir içine kalitesiz 2.el koyar ,televizyonlarda görmüyor musun telefonlar bozuk çıkıyor gibi şeyler söyledi.

Baban bilindik sağlam marka arıyorsa MSI öneririm. Bütçene uygun i7 işlemcili ve GTX950M ekran kartlı GP70 Leopard, 17.3" ekrana sahip:
MSI GP70 Leopard Pro 2QF-624XTR GTX 950M Notebook - ebrarbilgisayar.com
Babamın onuda bileceğini sanmıyorum.Zaten 3000 Tl vermemede izin vermez.Ne gerek var 1000-1500 tl var diyordu kendi param olduğu için 2500 Tl'ye zar zor izin verdi :)

Dostum o zaman pekde yapacak birşey kalmıyor. Bir sürü yöntem bulduk tavsiye verdik. Artık top sende babanı ikna edemezsen pek birşey bekleme. Yoksa paran boşuna gidecek dandik donanımlı laptoplara. Arkadaşların önerdiği Acer laptopu şimdi gördüm oldukça iyi soğutmasıda iyiymiş. Eğer olmazsa Acer laptopu alabilirsin.

Son düzenleme:
Isınma sorunu olduğunu duymadım. Bir de şu videoya bir göz at;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monster servisi gayet ilgili, ürününle ilgili bir sıkıntın olursa gönderebilirsin kargoyla sana 4 - 5 gün içerisinde geri gelir. Bende GTA 5 ile ilgili bir sorun var mesela şu an tekrar indiriyorum, eğer olmazsa gönderebilirsiniz dediler. İçine kalitesiz 2. el koyma gibi bir durum asla yok.

Dostum o zaman pekde yapacak birşey kalmıyor. Bir sürü yöntem bulduk tavsiye verdik. Artık top sende babanı ikna edemezsen pek birşey bekleme. Yoksa paran boşuna gidecek dandik donanımlı laptoplara. Arkadaşların önerdiği Acer laptopu şimdi gördüm oldukça iyi soğutmasıda iyiymiş. Eğer olmazsa Acer laptopu alabilirsin.
Babam alma dedikten sonra senin paran ben karışmıyorum ama seni uyardım dedi.Yani alma ihtimalim var fakat ailemin istemediği şeyleri yaptığım zaman hep bir sorunla karşılaşmışımdır.Ve bunda da öyle olursa babamın çenesinden kurtulamam ben sana demiştim vs. :) Dediğin gibi yatılı kalmayı düşünücem kalmassam kasa toplatacağım vatandan.Her şey için teşekkür ederim , iyi forumlar.

Isınma sorunu olduğunu duymadım. Bir de şu videoya bir göz at;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video için teşekkür ederim eğer yurtta kalırsam büyük bir ihtimal bunu alacağım.

Monster servisi gayet ilgili, ürününle ilgili bir sıkıntın olursa gönderebilirsin kargoyla sana 4 - 5 gün içerisinde geri gelir. Bende GTA 5 ile ilgili bir sorun var mesela şu an tekrar indiriyorum, eğer olmazsa gönderebilirsiniz dediler. İçine kalitesiz 2. el koyma gibi bir durum asla yok.
Yorumun için teşekkür ederim bunları ben de biliyorum hepsini araştırdım.Monster hakkında hep iyi yorumlar gördüm.Müşteri hizmetleri de iyi bütün sorularımı cevapladılar.Tek sorun babam bunu bilmiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı