2500 TL'ye oyuncu kulaklığı

Alper Kyr

Decapat
Daha fazla  
Hocam selam, 2500 bütçem var oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum aklıma takılan birden fazla sorun var bilgisi olan cevaplar ise cok memnun kalırım.
Aklımdaki ürünler Razer BlackShark v2.
HyperX Cloud Core.
Logitech G335 kablolu.
Logitech G g435.
SteelSeries Arctis 1 kablosuz.
Daha çok fazla örnek var ama daha çok akıl karıştırmak istemiyorum.

1. sorum kablosuz kulaklar ilgili birçoğu insan oyun icin kablosuz önermiyor. Bilgim cok olmadığından sormak istiyorum bana artıları eksileri nelerdir? Kablo ile cok uğraşmayı sevmiyorum mutfağa lavaboya giderken direk uğraşmadan çıkabilmek falan iyi oluyor.
2 ses kalitesi önemli bass phonk seven biriyim dış sesi duymak benim için önemli degil.
3. en önemlisinde benim icin mikrofon çünkü yıllardır mikrofondan çekmediğim sorun kalmadı, iyi bir ses veren bir kulaklık istiyorum.

Vaktim kısıtlı hemen almak istiyorum yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam selam, 2500 bütçem var oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum aklıma takılan birden fazla sorun var bilgisi olan cevaplar ise cok memnun kalırım.
HyperX Cloud Core.
Logitech G335 kablolu.
Logitech G g435.

1. sorum kablosuz kulaklar ilgili birçoğu insan oyun icin kablosuz önermiyor. Bilgim cok olmadığından sormak istiyorum bana artıları eksileri nelerdir? Kablo ile cok uğraşmayı sevmiyorum mutfağa lavaboya giderken direk uğraşmadan çıkabilmek falan iyi oluyor.
2 ses kalitesi önemli bass phonk seven biriyim dış sesi duymak benim için önemli degil.
3. en önemlisinde benim icin mikrofon çünkü yıllardır mikrofondan çekmediğim sorun kalmadı, iyi bir ses veren bir kulaklık istiyorum.

Vaktim kısıtlı hemen almak istiyorum yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

BlackShark v2, kendim kullanıyorum memnunum. Bu fiyatta alınabilecek en iyi kulaklık.

HyperX Cloud Core.
Logitech G335 kablolu.
Logitech G g435.

990 TL ye düşmüş.

G435'i ele, mikrofonu leş gibi. Aralarından Arctis 1 Wireless ve Cloud Core modelini öneririm. Ikinci el G PRO X modeline de bakabilirsin.

SteelSeries Arctis 1 Wireless almayı düşünüyorum şarjıyla uğraşırım dedigim gibi kablo ile uğraşmayı sevmiyorum fakat günümün %70'i bilgisayar başında geçiyor bilemiyorum kesinlikle önerir iseniz ses kalitesi olsun ve en önemliside mikrofon kalitesi için iyi diyor iseniz düşünmeden alacağım şimdi​

Mikrofonu ileride ayrı olarak almayı düşünür müsünüz? Fifine diye F/P bir markanın mikrofonları çok iyi, zamlar tamamen gelmeden bir bakabilirsiniz ve şimdilik sadece güzel bir ses duyabileceğiniz bir kulaklık alırsınız.

Mikrofonu ileride ayrı olarak almayı düşünür müsünüz? Fifine diye F/P bir markanın mikrofonları çok iyi, zamlar tamamen gelmeden bir bakabilirsiniz ve şimdilik sadece güzel bir ses duyabileceğiniz bir kulaklık alırsınız.

Hocam iyi akşamlar

@GalaxySal450 dedigine güvenerek Arctis 1 Wireless aldım kargoda beklyiorum dediginiz mikrofonuda araştırıp bakacağım teşekkür ederim​

Bana kalsaydı BlackShark V2 alırdım. Pardon gerçi öyle yaptım ya. :D

Ustam cidden kablodan bıktım bir şansımı en azından en düşük paketten başlıyarak bir denemek istedim anlık gaza gelip sipariş ettim kısmet deniyip göreceğim olmadı dediginiz gibi BlackShark V2 alırım.

G435'i ele, mikrofonu leş gibi. Aralarından Arctis 1 Wireless ve Cloud Core modelini öneririm. Ikinci el G PROX modeline de bakabilirsin.
Hocam rahatsız ediyorum ama artic 1 witelless aldım ama ben bunu iphoneye nasıl baglıcam biraz araştırdım ama bulamadım yardımcı olabilirmisiniz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı