2500 TL'ye Oyuncu Laptop Önerileri

• Konuyu başlatan hsyn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

hsyn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir laptop alacağım 2500 max bütçem var.
İ7 işlemci ve 128 bit'lik ekran katlı en iyi laptop tavsiye ederseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.
NOT: amatör olduğumdan hatalarım varsa affola.

Resimdeki laptop GTA V BF4 CRYSİS3 gibi oyunları kaldırır mı?
kaldırırsa hangi kalite de kaldırır.

Dosya Ekleri

• 123132.PNG
    123132.PNG
    27,4 KB · Görüntüleme: 358
MSI GE70 kullanıyorum. 2 hafta oldu alalı gayet memnumun. Gönül rahatlığıyla önerebilirim. İ5 ve GTX850m var. işlemcinin i5 veya i7 olması oyunlarda fark etmiyor. Aynı fiyata Monster veye Victor gibi bilgisayarlara bakarsan hep özellikleri bir tık daha yukarıda olacaktır. i7 ve gtx860m gibi. Ama benim gözüm hiç arkada kalmayacak bu konuda çünkü bilgisayara dokununca bile kaliteli bir firmanın elinden çıktığı anlaşılıyor.

MSI GE70 kullanıyorum. 2 hafta oldu alalı gayet memnumun. Gönül rahatlığıyla önerebilirim. İ5 ve GTX850m var. işlemcinin i5 veya i7 olması oyunlarda fark etmiyor. Aynı fiyata Monster veye Victor gibi bilgisayarlara bakarsan hep özellikleri bir tık daha yukarıda olacaktır. i7 ve gtx860m gibi. Ama benim gözüm hiç arkada kalmayacak bu konuda çünkü bilgisayara dokununca bile kaliteli bir firmanın elinden çıktığı anlaşılıyor.

önerdiğiniz laptop tam olarak serisi yada linkini atar mısınız tam olarak nasıl bir şey merak ettim?
bu sizdeki laptopun oyun performansı nasıl ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı