2500 TL'ye Telefon Önerisi

• Konuyu başlatan orvos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 345
Bütçe
2500-3000 TL

orvos

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Bütçemi yukarıda belirttim ve bu fiyata göre önerebileceğiniz en iyi telefon hangisidir? Şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

Ben de bakınıyorum maksimum 2500'e, sadece kamera ve bataryaya önem veriyorum. Şu ana kadar göze dokunan tek telefon Redmi Note 9S gibi geldi bana, düşünebilirsiniz.

Ben de bakınıyorum maksimum 2500'e, sadece kamera ve bataryaya önem veriyorum. Şu ana kadar göze dokunan tek telefon Redmi Note 9S gibi geldi bana, düşünebilirsiniz.
Note 9S tavsiye etmiyorum. Kronik sorunlu bir cihaz.
Bir işlemcide sorun yaşamış olmanız Realme 7'de sorun yaşayacağınız anlamına gelmiyor.

Eki Görüntüle 906869

4 dakika olarak Poco X3 önde, şarj süresi olarak Realme 7 30 dakika önde.

Eki Görüntüle 906870

Fanboy ilan edileceğimi tahmin etmiştim zaten ama insanları yanlış yönlendirmeyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Samotne Ciasteczka sırf daha fazla kişi önermeye başladı diye fikrinizi değiştirip karşı tarafı yanlış yönlendirmeyin.

Eki Görüntüle 906881
Sıcaklık olarak ise 1 derece fark var yok.

Hocam bende Note 9S kullanıyorum kullanacaksanız çok dikkatli kullanmanız lazım. Kameranın olduğu nokta (özellikle kılıfını takarsanız) tozları kara delik gibi çekiyor. Her gün ben temizliyorum ama siz temizlemezseniz çok büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

MIUI 12.0.2 güncellemesini yapmayın (bildiğim kadarıyla yapamazsınız zaten ama ne olur ne olmaz) bataryayı bildiğiniz sömürüyor MIUI 12.0.3 de ise bu batarya sorunu fazlasıyla kalkmış diyorlar. (ben MIUI 12.0.2 kullanmadım direk 0.3'e geçtim 11 den) fakat bu seferde ara yüzde takılıyor (oyunlarda fiyatına göre üstün performans sağlıyor ama ara yüzde takılıyor sağ ol Xiaomi)

Arttırabilirseniz Realme 7 almanızı tavsiye ederim benim arttırma fırsatım yoktu o yüzden Note
9S ve M21 arasında seçim yapmak zorunda kalmıştım. Performansa önem verdiğim için Note 9S aldım. Eğer ki siz genellikle film dizi video gibi şeyler izleyen biri iseniz M21 öneririm size ben Süper AMOLED ekranın eksikliğini çok çekiyorum çünkü şu anda.

Merhabalar,

Bütçemi yukarıda belirttim ve bu fiyata göre önerebileceğiniz en iyi telefon hangisidir? Şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

Oyun sizin için çok önemli ise 120 Hz ekranı yüzünden POCO X3'e bakabilirsiniz iyi telefon yazılımı çok sıkıntı sadece.

Eğer ki kamera sizin için sıkıntı değilse Realme 7 alabilirsiniz F/P canavarı denilen çok güzel bir telefon.

Ama performans sizin için çok önemli değil ise genellikle ekrana yoğunlaşmış kamerası da gayet başarılı olan M31s e bakabilirsiniz.(performansı kötü değil ama Realme 7 kadar iyi değil)

Arttırabilirseniz ekranı çok iyi performansı çok iyi bütün ayrıntıları çok iyi Realme 7 Pro'ya bakabilirsiniz ama onunda kamerası kötü 😁

Oppo Reno 4'e bakabilirsiniz yene performansı Realme 7 Pro ile aynı kamerası güzel yazılımı çok iyi sadece Realme 7 Pro da olan Süper AMOLED yerine AMOLED kullanılmış ve 65W hızlı şarjı yok ama Realme 7 Pro'ya göre daha zarif. (ve bir kaç detay)

(Ya harbi ben niye hep böyle destanlar yazıyorum bir saat açıklıyorum :D )

Son düzenleme:

Geri
Yukarı