2500 TL'ye Telefon Önerisi

Furkan096

Kilopat
Daha fazla  
  • Samsung A8 2018
  • Samsung A7 2018
  • Huawei P20 Lite
Bütçem Max. 2500 TL. Önerilere açığım.

Son düzenleme:
Bu arada diğerlerini katmıyorum bile. Kamera bakımından şu an aralarında geçecek bir telefon yok.
Karşılaştırmalarına bakabilirsin şu an Mate 20 dışında bu fiyat çerçevesinde daha iyi bir telefon varsa önerin bizde alalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada diğerlerini katmıyorum bile. Kamera bakımından şu an aralarında geçecek bir telefon yok.
Karşılaştırmalarına bakabilirsin şu an Mate 20 dışında bu fiyat çerçevesinde daha iyi bir telefon varsa önerin bizde alalım.
Hiçbir telefonun Lite modelini almayın, aldırmayın. Ayrıca Samsung’un S ve Note serisi dışındaki telefonlarını almayın. 2500 ₺’ya Xiaomi Pocophone F1 alabilirsiniz. Mate 20 Lite ve P20 Lite yanına bile yaklaşamaz.

Lite modelleri kesinlikle bende önermiyorum. O fiyata alınabilecek yüksek performanslı cihazlar var. F1, Nokia 8 gibi.

Nokia 8, Mate 20 lite ve F1 kamera kıyaslaması ne olur bilmiyorum lakin performans açısından en son Mate 20 lite gelir.

Tasarımsal bazda ise bana göre Mate 20 lite önde. Yine tekrar ediyorum herhangi bir lite modele 2500 lira verilmesi hiç doğru değil.

Not: SAMSUNG, note ve S serileri hariç hiç bir telefonu şahsen alınmaz.

Önerileriniz için teşekkürler kendi iç dünyamda değerlendirecem ve bir kanıya varıp alacam.Sağolun varolun iyi günler dilerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı