2500 TL'ye Telefon Önerisi

mustafas03

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, şubatta telefonumu yenilemeyi düşünüyorum ve net yatan bir cihaz yok. Önerilerinizi alabilir miyim? Kendi düşüncem Mate 20 Lite veya ZenFone 5. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, şubatta telefonumu yenilemeyi düşünüyorum ve net yatan bir cihaz yok. Önerilerinizi alabilir miyim? Kendi düşüncem Mate 20 Lite veya ZenFone 5. Önerilerinizi bekliyorum.
Kardeş Xiaomi Pocophone F1 al. Çünkü senin belirttiğin telefonlardan daha güçlü bir işlemci mevcut içerisinde. Snapdragon 845 var içinde. Yukko.com sitesinde 2499 TL şu an.

Telefonu ne için kullanacaksınız ? Ben Mate 20 Lite öneririm. @BERWAR hocam size yardımcı olur. :)
Sosyal medya, kamera ve müzik dinlemek için. Mobil oyunlarla aram yok :)
Honor play alabilirsini, bu fiyat aralığındaki en güçlü telefonlardan biri, tasarımı da oldukça şık.
Kardeş Xiaomi Pocophone F1 al. Çünkü senin belirttiğin telefonlardan daha güçlü bir işlemci mevcut içerisinde. Snapdragon 845 var içinde. Yukko.com sitesinde 2499 TL şu an.
Honor ve Xiaomi istemiyorum çünkü çoğu ithalatçı garantili oluyor ve ben üretici firma garantili olsun istiyorum. Honorda multi touch problemi olduğunu duymuştum yanılmıyorsam.

Sosyal medya, kamera ve müzik dinlemek için. Mobil oyunlarla aram yok :)

Honor ve Xiaomi istemiyorum çünkü çoğu ithalatçı garantili oluyor ve ben üretici firma garantili olsun istiyorum. Honorda multi touch problemi olduğunu duymuştum yanılmıyorsam.
Kardeş Xiaomi ve Huawei markalarının Türkiye distribütörlükleri var yalnız.
Honor play alabilirsini, bu fiyat aralığındaki en güçlü telefonlardan biri, tasarımı da oldukça şık.
Kardeşim Honor Play kamera kalitesi biraz düşük ama. Çünkü diyafram değeri yüksek. Yanlış hatırlamıyorsam F2.2 diyafram değerine sahipti.

Kardeş Xiaomi ve Huawei markalarının Türkiye distribütörlükleri var yalnız.

Kardeşim Honor Play kamera kalitesi biraz düşük ama. Çünkü diyafram değeri yüksek. Yanlış hatırlamıyorsam F2.2 diyafram değerine sahipti.
Huawei'yi biliyordum fakat Xiaomi'yi şimdi duydum. 3300 TLymiş hepsiburadada distribütor garantili olan. senin dediğin siteyi de ilk defa duydum.

Huawei'yi biliyordum fakat Xiaomi'yi şimdi duydum. 3300 TLymiş hepsiburadada distribütor garantili olan. senin dediğin siteyi de ilk defa duydum.
Kardeş Xiaomi ikinci mağazasını bile açtı İstanbul'da. Hem ithalatçı garantiden neden sakınıyorsun? Türkiye garantili aldığında 700-800 TL daha fazla ödemek mantıklı mı sence?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı