2500 TL'ye Toplama PC

Gereksiz konuşma yaratmayın.
Anakart:Asus H81m
Ekran kartı: Gtx970(MSI)
İşlemci: I3 4150
Kasa: Zalman z3 plus
PSU: Vs550
HDD: Seagate Barracuda 1tb
Ram: Vengeance 4gb
Monitör ise ViewSonic'in herhangi bütçeye uyan 5 ms tepkime süresi olan ekrani olabilir.

Son düzenleme:
Arkadaş 2500'e kurulan sistem her oyunu ultrada açmayabilir diye söylemiş önerdiği sistemde de GTX 770 önermiş. Kusura bakmada açmaz tabi.
GTX 770 FullHD'de her oyunu Ultrada rahatlıkla oynatır.

Gereksiz konuşma yaratmayın.
Anakart:Asus H81m
Ekran kartı: Gtx970(MSI)
İşlemci: I3 4150
Kasa: Zalman z3 plus
PSU: Vs550
HDD: Seagate Barracuda 1tb
Ram: Vengeance 4gb
Monitör ise ViewSonic'in herhangi bütçeye uyan 5 ms tepkime süresi olan ekrani olabilir.
4GB, GTX970 gibi bir kartı besleyemez. Oyunlarda ani kasmalar ile karşılaşırsınız.

Adamlar 2 senedir PC üzerine çalışıyorlar. GTAV'in optimizasyon özürlüsü olarak çıkacağını sanmıyorum. Ayrıca GTX 770 ile Watch Dogs'u Ultra oynayabiliyorsunuz. (bkz.)
Evet o ekran kartı Watch Dogs gibi bir oyunu oynayabilecek güçte fakat GTA V gibi bir oyun optimizasyon özürlü olursa gerçekten yüksek ayarlarda oynatması mümkün değil diye düşünüyorum. Çünkü GTA V daha güzel grafiklere sahip. Ve bu sadece konsoldaki GTA V. Grafikleri daha fazla geliştirmiş olabilirler. Oyunun optimizasyon özürlü çıkacağını bende pek sanmıyorum fakat şuan nasıl bir iş çıkartıp neler yaptıklarını bilmiyoruz.

100 daha verip 8gb yapsın. Madem ultra istiyor kıyacak kardeşim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı