25000-26000 TL RTX 4070 sistem önerisi

Bütçe
25-26000 Tl
25K'ya şöyle bir şey toplanabiliyor:

25.2K tutuyor.

5600 ile darboğaz yapıyor bu kart.

Ayrıca kasaya bakarken midem bulandı bu ne bu kasanın sınırdışı edilmesi lazım getirildiği ülkeye geri götürülsün.

@messinicocugu @kino

3080'le 1080p ultrada çok bir sorun yaratmıyordu 5600 bunun ile de çok bir sorun yaratacağını sanmam.

3080'le 1080p ultrada çok bir sorun yaratmıyordu 5600 bunun ile de çok bir sorun yaratacağını sanmam.

Toplamaya vaktim olsa ve üşenmesem toplayacağım. İş güçten vakit yok ki. Yine de teşekkürler.

Sistem bitmiş dalga mı geçiyor adamlar tam bir şeyi almaya karar veriyorum ya stok bitiyor ya fiyat uçuyor ya parçası bitiyor.

PSU 750W düşürüp SSD 1 TB yapıp bunu almayı planlıyorum.

@kino hocam soğutucuyu da 360 mm yapacağım fakat RAM yükseltmeme veya değiştirmeme gerek var mı?

Son düzenleme:
@UcanMuz bu fena durmuyor.

Screenshot_21.jpg

Hocam bu sistem için bütçe aşmamak için 1080p monitör almayı düşünüyorum. Genelde güncel oyunları yüksek ayarlarda oynamak için kullanacağım. Darboğaz yapar mı? Bir de uzun yıllar kullanmak istiyorum 1440p alırsam gelecekte sorun yaşar mıyım?

Hocam bu sistem için bütçe aşmamak için 1080p monitör almayı düşünüyorum. Genelde güncel oyunları yüksek ayarlarda oynamak için kullanacağım. Darboğaz yapar mı? Bir de uzun yıllar kullanmak istiyorum 1440p alırsam gelecekte sorun yaşar mıyım?

5600 ile 4070 1080 high-ultrada çok bir sorun yaratmayacaktır.

Şöyle bir sistem yaptım İncehesap indirimiyle bayağı ucuza geldi 41k toplamda sizce gamegarajdakini mi alayım bunu mu?

Siteden alma sebebim taksit ile alacağım kredi puanım artsın diye :D

@messinicocugu @kino

Son düzenleme:

Şöyle bir sistem yaptım İncehesap indirimiyle bayağı ucuza geldi 41k toplamda sizce gamegarajdakini mi alayım bunu mu?

Siteden alma sebebim taksit ile alacağım kredi puanım artsın diye :D

@messinicocugu @kino

Bu daha iyi olur hocam yalnı kasa olarak Lian Li 216 daha iyi olur bir de sistemde soğutma ile PSU yok

Bu daha iyi olur hocam yalnı kasa olarak Lian Li 216 daha iyi olur bir de sistemde soğutma ile PSU yok.

İncehesap dolandırmak için stok bitiriyor sürekli. Yoksa Cougar Aqua 360 seçmiştim soğutucu için.

Daha 4 gün önce 41k olan sistem 48k oldu. Ben 4070'i alacağım moralim bozuluyor gitgide.

Hocam bu arada 7900 XT sistem öneriniz var mı 50k bandında?

Son düzenleme:
İncehesap dolandırmak için stok bitiriyor sürekli. Yoksa Cougar Aqua 360 seçmiştim soğutucu için.

Daha 4 gün önce 41k olan sistem 48k oldu. Ben 4070'i alacağım moralim bozuluyor gitgide.

Hocam bu arada 7900 XT sistem öneriniz var mı 50k bandında?

Buna bakın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı