25000 - 3000 TL'ye laptop önerisi

• Konuyu başlatan dice
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 116
Bütçe
25-30k ve 33-35k

dice

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Bende MSI katana GF66 16 GB RAM RTX3060 vardı. Çok rahat kullanıyordum aşırı ısınma falan yapmıyordu. NFS Unbound Detroit falan oynuyordum, sadece son birkaç haftadır Chrome'da YouTube'dan video açıp 2Xe aldığımda videonun hızına yetişemiyor ve donuyordu(internet iyiydi ve Firefox'ta sorum çıkmıyordu.) Prize taktım ve kapandı daha da açılmadı. Garantiye verdik değişim/iade dediler. Hepsiburada'ya yazdık değişim talep ettiğimizi ama satıcının elinde kalmadığı için direkt iade vermişler. Ben 25K'ya almıştım o yüzden 25k iade verdiler ama aynı bilgisayar şu an 35k. Geri aradık böyle böyle diye aradaki farkı tamamlamak için geri dönüş yapacaklarını söylediler bugün. Babam normalde küçücük şeylere bile tüketici hakem heyetine giderdi bu sefer zaten geri dönmeleri uzun sürüyor geri verecekleri para 1-2K falan dedi dava açmakla da uğraşamam avukata vereceğim parayı yeni bilgisayara veririm falan dedi. Eğer parayı tamamlamak için geri dönüş yapmazlarsa/olumlu çıkmazsa 25-30k bandında Gaming laptop arıyorum önerileriniz neler? Eğer olumlu dönüş alırsam 33-35k bandına çıkabilir bütçem. Aynı bilgisayarı mı alayım yoksa önerileriniz var mı? Her türlü önerinize açığım.

Geri
Yukarı